Agent Hunt - Tetikçi Katil ikon

Agent Hunt - Tetikçi Katil APK

v9.0.9

Agent Hunt - Tetikçi Katil Açıklama

Agent Hunt APK oyunu ile aksiyon dolu nişancı görevlerini tamamlayın.


Tam adı Agent Hunt Tetikçi Katil olan oyunda casus bir nişancı casusu kontrol edeceksiniz. Oldukça yetenekli ve ölümcül silahları kontrol edeceğiniz oyun içerisinde zorlu görevler sizi bekliyor. Zorlu görevleri tamamlamak için kullanacağınız en büyük yardımcınız uzun namluluk tüfekler. Onlarca keskin nişancı tüfeği arasından seçim yaparak göreve gidin ve size verilen hedefleri tek tek indirin.


Birinci şahıs nişancı oyunu olarak geliştirilen Agent Hunt içerisinde her biri farklı senaryoya sahip onlarca görev bulunuyor. Her görevin hikayesi farklı olduğu için oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz. Bazı görevlerde sızma harekatı yapacak, bazı görevlerde stratejik planlama yaparak katilleri avlayacaksınız. Hangi görev olursa olsun sizin işiniz avlamak. Tüfeğinizi kurun, dürbünden hedefi belirleyin ve ateş açın. Geniş cephane seçenekleri arasında mühimmatı düşünmeyin, en havalı silahlar sizi bekliyor. İstediğinizi seçin ve görevi tamamlayın.


Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen Agent Hunt, Android oyun ekosisteminde oldukça popüler bir oyun. Keskin nişancı oyunları sevenlere önerdiğimiz bu oyun tamamen ücretsizdir. Agent Hunt APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Agent Hunt - Tetikçi Katil ekran görüntüleri Agent Hunt - Tetikçi Katil ekran görüntüleri Agent Hunt - Tetikçi Katil ekran görüntüleri Agent Hunt - Tetikçi Katil ekran görüntüleri Agent Hunt - Tetikçi Katil ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.0.9

GeliştiriciHoma

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 gün önce

Eklenme tarihi19.09.2023 - 17:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 170 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11512

GÜVENLİKİndireceğiniz Agent Hunt - Tetikçi Katil APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gnarlygamestudio.agenthunt

APK imzası: e5dd7f627547b6cd10ce94273e20d2c448808c6c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder