DC: Unchained ikon

DC: Unchained APK

v1.0.64

DC: Unchained Açıklama

DC: Unchained oyunuyla DC'nin efsane karakterleri karşı karşıya geliyor.


Marvel Future Fight'a rakip olarak geliştirilen DC: Unchained'ta, Batman, Superman ve Wonder Woman gibi karakterlerin yer aldığı iyiler, Joker, Harley Quinn ve Lex Luthor'un kötü takımıyla savaşıyor. Oyunun başında bu iki takımdan birisini seçtikten sonra aksiyon ve macera dolu görevleri tamamlamak için savaşmaya başlıyorsunuz. Kötüler takımında amacınız dünyayı ele geçirmek, iyiler takımında ise dünyayı kötüler takımından kurtarmak temel göreviniz.


Oyunun en önemli özelliği, savaşların takım halinde gerçekleşmesi. DC'nin film ve çizgi filmlerinde karşımıza çıkan mekanlar DC: Unchained oyununun savaş arenası olarak kullanılmış. Gerçeğe uygun bir atmosfer için oldukça etkileyici bir yaklaşım ve kesinlikle oyunun zevkini arttırıyor. Superman, Joker, Batman ve Lex gibi süper kahramanlara ilgi duyuyorsanız DC: Unchained oyunu kesinlikle denemeniz gereken bir kurguyu sizlere sunuyor. Ücretsiz olan DC Unchained APK dosyasını indirerek iyilerin ve kötülerin savaşındaki yerinizi alabilirsiniz.

DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.64

GeliştiriciFourThirtyThree Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 13:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme153

Dosya boyutu 54.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8550

GÜVENLİKİndireceğiniz DC: Unchained APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ftt.dcproject.as.gl

APK imzası: 367a37230b9c559df8f8b35eae9ac150eb0042d7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder