DC: Unchained ikon

DC: Unchained APK

v1.0.64

DC: Unchained oyunuyla DC'nin efsane karakterleri karşı karşıya geliyor.

 

Marvel Future Fight'a rakip olarak geliştirilen DC: Unchained'ta, Batman, Superman ve Wonder Woman gibi karakterlerin yer aldığı iyiler, Joker, Harley Quinn ve Lex Luthor'un kötü takımıyla savaşıyor. Oyunun başında bu iki takımdan birisini seçtikten sonra aksiyon ve macera dolu görevleri tamamlamak için savaşmaya başlıyorsunuz. Kötüler takımında amacınız dünyayı ele geçirmek, iyiler takımında ise dünyayı kötüler takımından kurtarmak temel göreviniz.

 

Oyunun en önemli özelliği, savaşların takım halinde gerçekleşmesi. DC'nin film ve çizgi filmlerinde karşımıza çıkan mekanlar DC: Unchained oyununun savaş arenası olarak kullanılmış. Gerçeğe uygun bir atmosfer için oldukça etkileyici bir yaklaşım ve kesinlikle oyunun zevkini arttırıyor. Superman, Joker, Batman ve Lex gibi süper kahramanlara ilgi duyuyorsanız DC: Unchained oyunu kesinlikle denemeniz gereken bir kurguyu sizlere sunuyor. Ücretsiz olan DC Unchained APK dosyasını indirerek iyilerin ve kötülerin savaşındaki yerinizi alabilirsiniz.

DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri DC: Unchained ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder