K-Sniper Challenge 3D ikon

K-Sniper Challenge 3D APK

v3.4

K-Sniper Challenge 3D APK oyununda Squid Game'in tetikçisi olarak görev yapıyorsunuz.


Squid Game dizisinden esinlenerek geliştirilen bu oyunda Kore'nin geleneksel oyuncularını takip ediyorsunuz. Dizide olduğu gibi bu oyunda da yarışmacıların başında silahlı bir adam bekliyor. İşte bu görev oyunda size ait ve her yarışmada başarısız olan oyuncuyu vurarak elenmesini sağlamanız gerekiyor.


K-Sniper Challenge'de silahlı göreviniz dışında bazı bonus bölümler bulunuyor. Bu bölümlerde de 456 numaralı oyuncunun yerine siz yarışıyorsunuz. Yani oyun içerisinde birden fazla görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Squid Game tarzındaki Android oyunları seviyorsanız K-Sniper Challenge 3D APK dosyasını indirerek nişancı oyununu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

K-Sniper Challenge 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. K-Sniper Challenge 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
K-Sniper Challenge 3D ekran görüntüleri K-Sniper Challenge 3D ekran görüntüleri K-Sniper Challenge 3D ekran görüntüleri K-Sniper Challenge 3D ekran görüntüleri K-Sniper Challenge 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder