HAAK ikon

HAAK APK

v1.4.0

HAAK Açıklama

HAAK APK ile tehlikeli platform dünyasına adım atın.


HAAK, platform tabanlı geliştirilen aksiyon dolu bir Android oyun. Felaketten sonra harap hale gelmiş bir dünyada geçen oyun hikayesinde sürükleyici bir hayatta kalma macerası sizi bekliyor. Bir zamanlar oldukça görkemli olan Sanho bölgesinde geçen oyun kurgusunda ana karakter Haak'ın hayatta kalmak için size ihtiyacı var. Evini ter eden karakteri tehlikelerden korumak ve onunla birlikte savaşmak oyundaki temel göreviniz.


Haritadaki Güney kıyıları boyunca ilerleyeceğiniz oyunda keşfedeceğiniz birçok bölge, sır ve gizli oda bulunuyor. Çok sayıda gizli bulmacayı araçlarınızla çözerek ilerleyecek, gerektiğinde kanca, sıçrama ve özel kılıcınızla tehlikelere karşı koyacaksınız. Haak'ın kaderi tamamen sizin elinizde. En doğru tercihi yaparak onunla birlikte ilerleyin, zorluklara karşı mücadele edin.


Retro tarzı piksel grafiklerle geliştirilen HAAK sürükleyici hikayesi ve akıcı oyun motoru sayesinde gayet eğlenceli bir Android oyun deneyimi sunuyor. HAAK APK dosyasını ücretsiz hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

HAAK ekran görüntüleri HAAK ekran görüntüleri HAAK ekran görüntüleri HAAK ekran görüntüleri HAAK ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciBlingame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi19 gün önce

Eklenme tarihi09.02.2024 - 19:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 576 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11596

GÜVENLİKİndireceğiniz HAAK APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blingame.haaktestb

APK imzası: fff0095bae67689be1f44ebe77daff12eb028c74

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

HAAK oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

HAAK nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. HAAK APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder