Dude Theft Wars: Offline games ikon

Dude Theft Wars: Offline games APK

v0.9.0.9b

Dude Theft Wars: Offline games Açıklama

Açık dünya oyunu Dude Theft Wars ile macera ve aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.


Jack isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir şehir haritasında gezintinin keyfini çıkaracak; paranızla istediğiniz silahları satın alarak Gangsterlik görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Aslında oyundaki temel hikaye, şehirde istediğiniz gibi gezmek ve insanlara sataşmak. Kafanıza esen her şeyi yapabileceğiniz gibi, isterseniz görevleri tamamlayarak para da kazanabilirsiniz. Para kazanmak için görevlere ihtiyacınız olmadığını belirtmek isteriz, siz bir Gangstersiniz ve istediğiniz şekilde para kazanabilirsiniz.


Dude Theft Wars'un Lego tarzı yüksek kaliteli ve üç boyutlu (3D) geliştirilen grafikleri mükemmel görünüyor. Açık dünya oyunları ile ilgileniyorsanız, Dude Theft Wars kesinlikle çok iyi bir alternatif. Dude Theft Wars APK indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Dude Theft Wars APK son sürüm güncellemesinde oyun kaydetme sırasında yaşanan sorunlar düzeltilmiş, Yeni araç modelleri eklenmiş, Araba yenileme özelliği geliştirilmiş.

Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.0.9b

GeliştiriciPoxel Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi28.07.2022 - 13:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2375

Dosya boyutu 237 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11093

GÜVENLİKİndireceğiniz Dude Theft Wars: Offline games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.PoxelStudios.DudeTheftAuto

APK imzası: 301949ed4d1b5806f2f24b7dc3a08ac669aadd48

Dude Theft Wars: Offline games eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dude Theft Wars: Offline games versiyonları:
  • 1. Dude Theft Wars: Offline games v0.9.0.7e
  • 2. Dude Theft Wars: Offline games

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.6

79 kullanıcı oyuna göre

Dude Theft Wars: Offline games için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Dude Theft Wars: Offline games için
Hilelimi