Dude Theft Wars: Offline games ikon

Dude Theft Wars: Offline games APK

v0.9.0.7e

Açık dünya oyunu Dude Theft Wars ile macera ve aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.


Jack isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyunda geniş bir şehir haritasında gezintinin keyfini çıkaracak; paranızla istediğiniz silahları satın alarak Gangsterlik görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Aslında oyundaki temel hikaye, şehirde istediğiniz gibi gezmek ve insanlara sataşmak. Kafanıza esen her şeyi yapabileceğiniz gibi, isterseniz görevleri tamamlayarak para da kazanabilirsiniz. Para kazanmak için görevlere ihtiyacınız olmadığını belirtmek isteriz, siz bir Gangstersiniz ve istediğiniz şekilde para kazanabilirsiniz.


Dude Theft Wars'un Lego tarzı yüksek kaliteli ve üç boyutlu (3D) geliştirilen grafikleri mükemmel görünüyor. Açık dünya oyunları ile ilgileniyorsanız, Dude Theft Wars kesinlikle çok iyi bir alternatif. Dude Theft Wars APK indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri Dude Theft Wars: Offline games ekran görüntüleri

Yorumlar

Dude Theft Wars: Offline games için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Dude Theft Wars: Offline games için
Hilelimi