BOWMAX ikon

BOWMAX APK

v5.3

BOWMAX, Android için geliştirilen gerçek zamanlı bir aksiyon oyunudur. 


 Sıradışı ve kendine has oyun kurgusuyla dikkat çeken BOWMAX'ta hareket halindeki arabaların üzerinde savaşarak rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki savaşlar 3'e 3 olarak gerçek zamanlı yapılıyor. BOWMAX APK dosyasını indirip kurduktan sonra başlangıç ekipmanlarınızı belirliyorsunuz. Sonraki aşamada oyuna başla düğmesine bastığınızda oyuncu eşleşmeleri yapılıyor ve artık savaşa hazırsınız. Bu oyunu sıradışı yapan en temel özellik hareket halinde savaşıyor olmanız. Aslında Android oyunları arasında bu tür oyunlar var, ancak BOWMAX kesinlikle çok farklı bir deneyim sunuyor. 


 Oyunu oynaması çok basit, ancak ustalaşması biraz zor. Özellikle hareket halinde savaştığınız için rakibi hedeflemek hiç kolay olmuyor. Hedefi doğru tutturmak ve ateş etmek için tek parmağınızı kullanmanız yeterli. Hızlı reflekslere sahipseniz ani atışlarda daha yüksek başarı yakalamanız mümkün. Ayrıca, 80'den fazla silah ve ekipman desteği paketlerini kullandığınızda rakiplerinize karşı daha avantajlı duruma geliyorsunuz. 


 Android aksiyon oyunlarını sevenler için BOWMAX gayet başarılı bir alternatif. Kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri ile oyunu oynamak oldukça keyifli. BOWMAX APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder