Rise Multiplayer Atış Oyunları ikon

Rise Multiplayer Atış Oyunları APK

v1.5.6

Rise Multiplayer Atış Oyunları Açıklama

Rise Multiplayer Atış Oyunları APK, FPS tarzı savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Hayatta kalma oyunlarına benzeyen Rise Multiplayer Atış Oyunları, karakterlerin takım savaşını konu alan kurgusuyla öne çıkıyor. Oyuncuların görevi, iş birliği yaparak karşı takımı yok etmek ve hayatta kalmak. Oyunun öne çıkan özelliklerinden birisi, her savaşçı karakterinin farklı bir yeteneğe sahip olması. Bu sayede savaş alanında sadece silahlar değil, yetenekler de konuşuyor.


Silah demişken, oyun içerisinde onlarca farklı silah modeli var. Kahramanların da en az onlarca yetenek kombinasyonu mevcut. Sevdiğiniz yeteneğe sahip karakteri seçerek savaş alanında karşı takımı yok etmek için savaşın. Fun Games For Free ekibi tarafından ücretsiz sunulan oyun, FPS ve aksiyon oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçim. Rise Multiplayer Atış Oyunları APK dosyasını hemen indirin ve savaş meydanında kendinizi gösterin. İyi oyunlar.

Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.6

GeliştiriciFun Games For Free

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi20.10.2020 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10618

GÜVENLİKİndireceğiniz Rise Multiplayer Atış Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tfgco.games.shooting.free.shooter.arena

APK imzası: 291ca09710a8ed7d3d07e3f43cbff2fccc704312

Rise Multiplayer Atış Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rise Multiplayer Atış Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

1

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder