Rise Multiplayer Atış Oyunları ikon

Rise Multiplayer Atış Oyunları APK

v1.5.6

Rise Multiplayer Atış Oyunları APK, FPS tarzı savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Hayatta kalma oyunlarına benzeyen Rise Multiplayer Atış Oyunları, karakterlerin takım savaşını konu alan kurgusuyla öne çıkıyor. Oyuncuların görevi, iş birliği yaparak karşı takımı yok etmek ve hayatta kalmak. Oyunun öne çıkan özelliklerinden birisi, her savaşçı karakterinin farklı bir yeteneğe sahip olması. Bu sayede savaş alanında sadece silahlar değil, yetenekler de konuşuyor.


Silah demişken, oyun içerisinde onlarca farklı silah modeli var. Kahramanların da en az onlarca yetenek kombinasyonu mevcut. Sevdiğiniz yeteneğe sahip karakteri seçerek savaş alanında karşı takımı yok etmek için savaşın. Fun Games For Free ekibi tarafından ücretsiz sunulan oyun, FPS ve aksiyon oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçim. Rise Multiplayer Atış Oyunları APK dosyasını hemen indirin ve savaş meydanında kendinizi gösterin. İyi oyunlar.

Rise Multiplayer Atış Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rise Multiplayer Atış Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri Rise Multiplayer Atış Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder