Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Pixel Strike Online

Pixel Strike Online

v1.13.0
reklamlar
Pixel Strike Online
Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Pixel Strike Online Açıklama

Gerçek zamanlı oyunculara karşı savaştığınız Pixel Strike Online'da tek başınıza herkesle savaşmaya hazırlanın.

 

Player vs Player (PvP) tarzında geliştirilen oyunda takım sistemi bulunmuyor: Her oyuncu tek başına hareket ederek diğer oyunculara karşı savaşıyor ve en çok öldürme sayısına ulaşan galip geliyor. Diğer bir deyişle, karşınıza çıkan herkesi vurmanız gerekiyor. Savaş sırasında kullanabileceğiniz tabanca, makineli ve otomatik tüfek, patlama gücü yüksek bombalar gibi birçok mühimmat seçeneğiniz mevcut. Oyundan kazanacağınız para puan ödülleriyle yeni silahlar alabileceğiniz gibi, oyun içi satın alma yöntemiyle de satın alabilirsiniz. Silah seçeneklerine ek olarak, oyun sahasında gördüğünüz dozer, tank gibi araçları da düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz güçler arasında yer alıyor. Dozere atlayarak rakiplerinizi kovalamak oldukça eğlenceli oluyor.

 

Pixel Strike Online'da 3 farklı savaş alanı bulunuyor. Şehir sokakları olarak tasarlanan bu savaş alanları dahil olmak üzere oyundaki her şey 16 bitlik grafiklerle işlenmiş. Gerçekçi sesler ve akıcı grafikleriyle oldukça iyi bir oyun deneyimi sunan Pixel Strike Online oyunu, piksel PvP savaşı oyunları arasında yükselişe geçmiş durumda.

Artıları

Yüksek kalite piksel grafikler,

Başarılı oyun motoru,

Araçları silah olarak kullanabilmek mümkün.

Eksileri

Savaş süreleri çok kısa.

reklamlar

Pixel Strike Online Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: