Pixel Strike Online

Pixel Strike Online

v1.13.0

Gerçek zamanlı oyunculara karşı savaştığınız Pixel Strike Online'da tek başınıza herkesle savaşmaya hazırlanın.

 

Player vs Player (PvP) tarzında geliştirilen oyunda takım sistemi bulunmuyor: Her oyuncu tek başına hareket ederek diğer oyunculara karşı savaşıyor ve en çok öldürme sayısına ulaşan galip geliyor. Diğer bir deyişle, karşınıza çıkan herkesi vurmanız gerekiyor. Savaş sırasında kullanabileceğiniz tabanca, makineli ve otomatik tüfek, patlama gücü yüksek bombalar gibi birçok mühimmat seçeneğiniz mevcut. Oyundan kazanacağınız para puan ödülleriyle yeni silahlar alabileceğiniz gibi, oyun içi satın alma yöntemiyle de satın alabilirsiniz. Silah seçeneklerine ek olarak, oyun sahasında gördüğünüz dozer, tank gibi araçları da düşmanlarınıza karşı kullanabileceğiniz güçler arasında yer alıyor. Dozere atlayarak rakiplerinizi kovalamak oldukça eğlenceli oluyor.

 

Pixel Strike Online'da 3 farklı savaş alanı bulunuyor. Şehir sokakları olarak tasarlanan bu savaş alanları dahil olmak üzere oyundaki her şey 16 bitlik grafiklerle işlenmiş. Gerçekçi sesler ve akıcı grafikleriyle oldukça iyi bir oyun deneyimi sunan Pixel Strike Online oyunu, piksel PvP savaşı oyunları arasında yükselişe geçmiş durumda.

Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri Pixel Strike Online ekran görüntüleri
Sevdik

Yüksek kalite piksel grafikler,

Başarılı oyun motoru,

Araçları silah olarak kullanabilmek mümkün.

Sevmedik

Savaş süreleri çok kısa.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

GeliştiriciAscella Apps

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme160

Eklenme tarihi8 ay önce

Dosya boyutu 39.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7612

Pixel Strike Online Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder