The Walking Zombie: Dead City ikon

The Walking Zombie: Dead City APK

v2.35

Yakın geleceğin korkutucu gerçeği zombiler The Walking Zombie: Dead City oyunuyla şehre iniyor.

 

İnsanların hayatta kalması ve dünyanın kurtulması için sürükleyici bir zombi savaşına girişiyor, tüm zombileri yok etmeye çalışıyorsunuz. 10'dan fazla silah türü ve çeşitli bölümlere ayrılmış mücadele kurguları sayesinde sıkılmadan oynayacağınız The Walking Zombie: Dead City zorluk seviyesinin artmasına bağlı olarak çeşitli yükseltme seçeneklerine de sahip. Özellikle silah yükseltmeleri ile zombi savaşında işinizi kolaylaştıracak ilerlemeler kaydedip, bir sonraki bölüme daha hazırlıklı başlayabilirsiniz.

 

3 boyutlu 8-bit piksel grafik modellemesine sahip olan The Walking Zombie: Dead City'de her bölüm sonunda patron zombilere karşı savaşacaksınız. Bu patron zombileri öldürmeden bir sonraki bölüme geçmeniz mümkün değil. En azından zombilerin dünyadan azalması için önünüze çıkan her zombiyi öldürmeniz şart.

 

Dünyanın farklı bölgelerinden esinlenerek geliştirilen oyun haritası ve sürükleyici oyun deneyimi ile The Walking Zombie: Dead City oldukça kaliteli bir yapım diyebiliriz. Oyuna ait APK dosyasını indirerek insanlığın geleceğini kurtarmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

The Walking Zombie: Dead City ekran görüntüleri The Walking Zombie: Dead City ekran görüntüleri The Walking Zombie: Dead City ekran görüntüleri The Walking Zombie: Dead City ekran görüntüleri The Walking Zombie: Dead City ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder