H.I.D.E. ikon

H.I.D.E. APK

v0.25.1

H.I.D.E., prop hunt tarzına sahip eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.


Gerçek oyuncuların oluşturduğu iki takım H.I.D.E. oyununda birbirine üstün gelmek için aksiyon dolu bir mücadeleye giriyor. Oyun prop hunt modunda oynandığı için oldukça eğlenceli bir deneyim sunmayı başarıyor. Oyundaki takımlar HIDE (Props) ve SEEK (Hunters) ismine sahip; HIDE takımı savaş haritasındaki istedikleri nesnenin şeklini alarak gizleniyor; SEEK takımı ise gizlenmiş olan HIDE takımını bulmaya ve onları yok etmeye çalışıyor.


HIDE oyununda en çok SEEK takımının dikkatli olması lazım, çünkü nesnelerin içine gizlenmiş oyuncuyu bulamaz ve gerçek bir nesneye zarar verirse kendisi de zarar görüyor. Bu nedenle rastgele arama yapmak yok, direk oyuncuyu bulmanız şart.


Gizli nesne ve takım oyunlarını sevenler için H.I.D.E. oldukça iyi bir alternatif. 8bit piksel tarzı grafiklerle geliştirilen oyun tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. H.I.D.E. APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

H.I.D.E. ekran görüntüleri H.I.D.E. ekran görüntüleri H.I.D.E. ekran görüntüleri H.I.D.E. ekran görüntüleri H.I.D.E. ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder