Annelids: Online battle ikon

Annelids: Online battle

v1.113.6

Annelids: Online Battle, yer altında solucanların savaştığı eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

 

Annelids'teki savaşlar 6 gerçek oyuncu veya yapay zekalı tek oyuncu arasında gerçekleşiyor. Oyundaki amaç kontrol ettiğiniz solucanla birlikte rakiplerinizi yok etmek. Solucanlar bunu başlangıçta ağızlarından attıkları bomba ile yapıyor, ilerleyen bölüm ve seviyelerde ise daha farklı silahları alarak savaşabiliyorsunuz.

 

Android aksiyon oyunları arasında kendine has yapısıyla dikkat çeken Annelids: Online Battle'da Deathmatch, Team deathmatch, Bayrak kapmaca, Conquest ve King of the hill isimli birçok oyun modu var. Her modun kendine ait görev yapısı ve savaş tarzı bulunuyor, bu sayede oyuncular için oldukça geniş bir içerik sağlanmış oluyor.

 

Oyunda toplamda 68 farklı görev yapısı, 17 harita, 9 gizli yapı ve 33 farklı silah türü bulunuyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu Annelids: Online Battle APK dosyasını şimdi hızlıca indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.113.6

GeliştiriciMichal Srb

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi30.04.2019 - 15:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme54

Dosya boyutu 18.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9574

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder