Annelids: Online battle ikon

Annelids: Online battle APK

v1.113.6

Annelids: Online Battle, yer altında solucanların savaştığı eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

 

Annelids'teki savaşlar 6 gerçek oyuncu veya yapay zekalı tek oyuncu arasında gerçekleşiyor. Oyundaki amaç kontrol ettiğiniz solucanla birlikte rakiplerinizi yok etmek. Solucanlar bunu başlangıçta ağızlarından attıkları bomba ile yapıyor, ilerleyen bölüm ve seviyelerde ise daha farklı silahları alarak savaşabiliyorsunuz.

 

Android aksiyon oyunları arasında kendine has yapısıyla dikkat çeken Annelids: Online Battle'da Deathmatch, Team deathmatch, Bayrak kapmaca, Conquest ve King of the hill isimli birçok oyun modu var. Her modun kendine ait görev yapısı ve savaş tarzı bulunuyor, bu sayede oyuncular için oldukça geniş bir içerik sağlanmış oluyor.

 

Oyunda toplamda 68 farklı görev yapısı, 17 harita, 9 gizli yapı ve 33 farklı silah türü bulunuyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu Annelids: Online Battle APK dosyasını şimdi hızlıca indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri Annelids: Online battle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder