ZOZ: Final Hour ikon

ZOZ: Final Hour APK

v1.0.50

ZOZ: Final Hour Açıklama

ZOZ: Final Hour, FPS tabanlı geliştirilen sürükleyici bir aksiyon oyunudur.


Nişancı oyunu olan ZOZ Final Hour oyununda geniş bir aksiyon ve savaş hikayesi var. Bu hikaye, San Yager isminde zombilerin ele geçirdiği bir şehirde geçiyor. Zombiler tarafından kuşatılan şehirde insanların hayatta kalmak için son umutları, sizin kontrolünüzdeki askerlere bağlı. Zombilerin arasından insanları tahliye etmenin en etkili yolu içerisinde gizli bir madde olan Kan Kristali'ni ele geçirmek.


Zombilere ve kötü insanlara karşı mücadele edeceğiniz bu oyunda ağır teçhizatlar ve sayısız mühimmat bulunuyor. Teçhizatlarınızı kuşanın ve şehrin sokaklarına çıkın. Bir helikopter sizi alarak operasyon bölgesine bırakacak. Her bölgede zombileri ve paralı askerleri yok ederek görevlerinizi tamamlamanız gerekiyor, ardından Kan Kristali'nin olduğu yeri tespit ederek insanları kurtarmaya çalışıyorsunuz.


Android zombi oyunları arasında kendine özgü hikayesi ve kurgusuyla dikkat çeken ZOZ Final Hour, FPS ve nişancı oyunlarını sevenler için tavsiye ettiğimiz bir oyun. ZOZ Final Hour APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

ZOZ: Final Hour ekran görüntüleri ZOZ: Final Hour ekran görüntüleri ZOZ: Final Hour ekran görüntüleri ZOZ: Final Hour ekran görüntüleri ZOZ: Final Hour ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.50

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi08.02.2023 - 15:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme28

Dosya boyutu 2.68 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11273

GÜVENLİKİndireceğiniz ZOZ: Final Hour APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.s3gb

APK imzası: 38ed1bab8ef86f31992164b2ae3bba738e3c612c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

ZOZ: Final Hour oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

ZOZ: Final Hour nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ZOZ: Final Hour APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder