Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ikon

Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları APK

v2.3

Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları Açıklama

Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları, Android için geliştirilen sürükleyici bir battle royale ve FPS oyunudur.

 

Orijinal adı Blood Rivals Survival Battleground FPS Shooter olan Kan Davaları, gerçek zamanlı ve çok oyunculu yapısı ile kısa sürede popüler olmayı başarmış durumda. Tüm battle royale oyunları gibi, bu oyunda da büyük bir savaş alanına iniş yapıyor ve hayatta kalan son oyuncu olmak için büyük bir savaşın içine giriyorsunuz.

 

Kan Davaları: Savaş Alanı'nda büyük ve başarılı detaylara sahip bir savaş haritası oyuncuları bekliyor. Haritanın farklı noktalarında savaşta ihtiyaç duyacağınız silahlar ve diğer malzemeler var. Bunları kısa sürede toplayarak diğer oyuncularla savaşmaya hazır olmaya çalışmanız gerekiyor. Oyunun en sevdiğimiz yanı, silah envanterinin çok geniş yelpazede olması. Yeri geldiğinde arabanızın üstündeki silahları kullanarak bile düşmanla savaşabiliyorsunuz.

 

Android FPS ve battle royale oyunları arasında yer alan Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Oyunu oynamak için kurulum dosyası olan Kan Davaları Savaş Alanı Atış Oyunları APK indirerek kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ekran görüntüleri Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ekran görüntüleri Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ekran görüntüleri Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ekran görüntüleri Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3

GeliştiriciPhoenix Games Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi26.04.2019 - 14:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme388

Dosya boyutu 203 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9563

GÜVENLİKİndireceğiniz Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blood.rivals.survival.action.free.shooting.fps.battleground.gun.war.game

APK imzası: 962beb37925d5e778bf6feb90bcff7f5dd3d946e

Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Kan Davaları: Savaş Alanı Atış Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder