Battle Royale: FPS Shooter ikon

Battle Royale: FPS Shooter

v1.12.01

Battle Royale: FPS Shooter, Android için geliştirilen eğlenceli bir battle royale oyunudur. 


Terk edilmiş bir adada senin gibi diğer oyuncularla hayatta kalmak için savaş çünkü sadece en güçlü olan hayatta kalabilecek! Zaman hızla akıyor ve bölgenin nefesi ensende, silahlarını ve ekipmanlarını donan ve adada hayatta kalmaya çalışan diğer oyuncularla savaşmaya başla!


Her zevk için görünümler

Bu görünümler bir harika, aynı gerçek bir 3D blok şehir hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi istediğin piksel blok görünümlerini alabilirsin.


Zayıf telefonlar için grafik ayarları

Piksel savaş oyunumuz full HD grafiklere sahiptir; eğer zayıf bir telefonun varsa özel ayarlar mevcuttur. 


30'dan fazla silah türü

AK, minigun, keskin nişancı tüfekleri, piksel silahı, smg, tabancalar ve daha pek çok askeri teçhizat.


Otomatik atış

Atış düğmesine basmana gerek yok, tek yapman gereken piksel savaşı ve avlanmak. Umarız boş yere kendini beğenmek senin işin değildir, kimsenin gözünün yaşına bakmayız! 


Büyük boyutlu harita

Dağlarla ve ölü bölgeyle çevrili devasa bir haritamız var. Burası büyük bir radyasyon adası ve blok şehrinde oynarken burada hayatta kalman gerekiyor. 


Android hayatta kalma ve battle royale oyunları arasında Battle Royale: FPS Shooter, özellikle grafik kalitesi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Oyunu biz biraz Fortnite'a benzetiyoruz, ancak kendine özgü çevre modellemesi ile çok başarılı bir oyun deneyimi sunduğunu söylememiz lazım. Battle royale oyunlarını seviyor ve farklı bir deneyim arıyorsanız Battle Royale: FPS Shooter kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Battle Royale: FPS Shooter APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Battle Royale: FPS Shooter ekran görüntüleri Battle Royale: FPS Shooter ekran görüntüleri Battle Royale: FPS Shooter ekran görüntüleri Battle Royale: FPS Shooter ekran görüntüleri Battle Royale: FPS Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.01

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi24.05.2019 - 14:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme96

Dosya boyutu 73.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9621

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder