Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ikon

Mountain Sniper Shooting: 3D FPS

v7.4

Mountain Sniper Shooting: 3D FPS, ordunuzla birlikte katıldığınız savaşlarda keskin nişancı olarak yer aldığınız sürükleyici bir oyun.

 

Oyun hikayesi, düşmanla çarpışan ordudaki komandoların özel görevler üslendiği operasyonlar üzerine kurulu. Sizin de keskin nişancı görevi üstlendiğiniz bu komando timiyle beraber düşmanı yok etmek ve görevleri başarıyla tamamlamak için savaştaki yeriniz hazır. Hem düşmanı durdurmak hem de timdeki asker arkadaşlarınızı korumak için keskin nişancılar kritik bir önem taşıyor. Bu nedenle belirlediğiniz hedefleri en doğru zamanda yok etmeniz gerekiyor.

 

FPS tarzında, yani oyuncu gözünden yerine getireceğiniz keskin nişancılık görevleri için kullanabileceğiniz farklı Sniper silahları var. Başarılı olduğunuz görevlerden kazanacağınız para puanlarla menziline ve tahrip gücüne göre daha iyi olan yeni Sniper silahlarını satın alabilirsiniz. Oyundaki bölümler ilerledikçe daha üst silahlara ihtiyacınız oluyor; özellikle dağlık alanlarda doğru silahı seçmeniz önemli.

 

Mountain Sniper Shooting: 3D FPS oyununda çöl, dağlık, karanlık orman ve karlı arazi olmak üzere 4 farklı savaş sahası var. Geniş detaylarla modellenmiş bu savaş alanları 3D (3 boyutlu) yüksek kaliteli grafiklerle birleşince savaş heyecanını oldukça iyi yansıtıyor. Ücretsiz olarak geliştirilen Mountain Sniper Shooting APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ekran görüntüleri Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ekran görüntüleri Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ekran görüntüleri Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ekran görüntüleri Mountain Sniper Shooting: 3D FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.4

GeliştiriciSKIPPY APPS PTY LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.06.2018 - 13:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme743

Dosya boyutu 40.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8788

Güvenlik seçicileri
Mountain Sniper Shooting: 3D FPS eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Mountain Sniper Shooting: 3D FPS versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder