MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ikon

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı APK

v0.43.8

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ oyunu ile gerçek zamanlı deniz savaşlarına hazır olun.


Rütbeli bir komutan olarak katılacağınız oyun, devasa savaş gemileri ile aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapıyor. Gerçekçi fizik modellemesine sahip olan oyunun en başarılı özelliklerinden birisi harika diyebileceğimiz grafik yapısı. Devasa gemiler en detaylı olacak şekilde modellenmiş ve bu sayede oyunun gerçekçiliği artırılmış. Komutan olarak size düşen görev silahlarınızı hazırlamak ve gerçek oyunculara karşı strateji yürütmek.


Gerçek zamanlı Android savaş oyunları arasında yer alan MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı fantastik kurgusuyla öne çıkıyor. Açık denizlerde savaşmak ve düşman gemilerini batırmak için MODERN SAVAŞ GEMİLERİ APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı ekran görüntüleri

Yorumlar

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi21 gün önce MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı v0.43.8 için
İndirdiğim APK yı kabul etmiyor uygulama