MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ikon

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ APK

v0.43.8

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ Açıklama

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ oyunu ile gerçek zamanlı deniz savaşlarına hazır olun.


Rütbeli bir komutan olarak katılacağınız oyun, devasa savaş gemileri ile aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapıyor. Gerçekçi fizik modellemesine sahip olan oyunun en başarılı özelliklerinden birisi harika diyebileceğimiz grafik yapısı. Devasa gemiler en detaylı olacak şekilde modellenmiş ve bu sayede oyunun gerçekçiliği artırılmış. Komutan olarak size düşen görev silahlarınızı hazırlamak ve gerçek oyunculara karşı strateji yürütmek.


Gerçek zamanlı Android savaş oyunları arasında yer alan MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı fantastik kurgusuyla öne çıkıyor. Açık denizlerde savaşmak ve düşman gemilerini batırmak için MODERN SAVAŞ GEMİLERİ APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ekran görüntüleri MODERN SAVAŞ GEMİLERİ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.43.8

GeliştiriciCube Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi27.04.2021 - 20:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme584

Dosya boyutu 243 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10842

GÜVENLİKİndireceğiniz MODERN SAVAŞ GEMİLERİ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Shooter.ModernWarships

APK imzası: 08ed21a7c2aaf9e442c637f015a02211656cd259

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MODERN SAVAŞ GEMİLERİ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

MODERN SAVAŞ GEMİLERİ için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce MODERN SAVAŞ GEMİLERİ: Çevrimiçi Deniz Savaşı v0.43.8 için
İndirdiğim APK yı kabul etmiyor uygulama