Armajet ikon

Armajet APK

v1.58.10

Armajet oyunuyla robotların nefes kesen savaşına katılın. Bilgisayar versiyonundan sonra Android ekosistemine de gelen oyunda savaşın heyecanını sonuna kadar yaşıyorsunuz.


Gerçek zamanlı ve çok oyunculu olarak oynanan Armajet, çapraz platform sistemi desteği sayesinde oldukça farklı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Platform tarzında geliştirilen savaş alanlarında robotlarınızın üstün yeteneklerini ve silahlarını kullanarak rakiplerinizi yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görev için kullanabileceğiniz birçok farklı robot türü var. Başlangıçta düşük seviye bir robotla oyuna başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde üst seviye robotları da kullanabiliyorsunuz.


Armajet'in çapraz platform sistemini desteklediğini söylemiştik. Bu özellik hem bilgisayarda hem de mobilde oyuncuların birlikte oynamasını sağlıyor. Yani rakipleriniz hem mobilden hem de bilgisayardan oynayabiliyor. Bu işleri biraz zorlaştırır diye düşünebilirsiniz ancak oyunda düşman askerlerini seçmek oldukça basit, oyun arayüzü de gayet sade ve etkileyici tasarlandığı için oynarken hiç zorlanmıyorsunuz diyebiliriz.


Super Bit Machine stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Armajet APK dosyasını indirin ve robotların aksiyon dolu savaşındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Armajet nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Armajet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Armajet APK son sürüm güncellemesinde;

RENEGADE isimli yeni bir silah modeli eklenmiş,

Cauldron isimli yeni bir bölge eklenmiş,

Yeni sezon pass'i ve efektler eklenmiş,

Oyundaki silahların güç dengesi optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder