Armajet ikon

Armajet APK

v1.58.10

Armajet Açıklama

Armajet oyunuyla robotların nefes kesen savaşına katılın. Bilgisayar versiyonundan sonra Android ekosistemine de gelen oyunda savaşın heyecanını sonuna kadar yaşıyorsunuz.


Gerçek zamanlı ve çok oyunculu olarak oynanan Armajet, çapraz platform sistemi desteği sayesinde oldukça farklı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Platform tarzında geliştirilen savaş alanlarında robotlarınızın üstün yeteneklerini ve silahlarını kullanarak rakiplerinizi yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görev için kullanabileceğiniz birçok farklı robot türü var. Başlangıçta düşük seviye bir robotla oyuna başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde üst seviye robotları da kullanabiliyorsunuz.


Armajet'in çapraz platform sistemini desteklediğini söylemiştik. Bu özellik hem bilgisayarda hem de mobilde oyuncuların birlikte oynamasını sağlıyor. Yani rakipleriniz hem mobilden hem de bilgisayardan oynayabiliyor. Bu işleri biraz zorlaştırır diye düşünebilirsiniz ancak oyunda düşman askerlerini seçmek oldukça basit, oyun arayüzü de gayet sade ve etkileyici tasarlandığı için oynarken hiç zorlanmıyorsunuz diyebiliriz.


Super Bit Machine stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Armajet APK dosyasını indirin ve robotların aksiyon dolu savaşındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Armajet APK son sürüm güncellemesinde;

RENEGADE isimli yeni bir silah modeli eklenmiş,

Cauldron isimli yeni bir bölge eklenmiş,

Yeni sezon pass'i ve efektler eklenmiş,

Oyundaki silahların güç dengesi optimize edilmiş.

Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.58.10

GeliştiriciSuper Bit Machine

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.09.2018 - 13:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme96

Dosya boyutu 154 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9000

GÜVENLİKİndireceğiniz Armajet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.superbitmachine.armajet

APK imzası: b5b393a77c01099cb4298eac604a7a4712637b87

Armajet eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Armajet versiyonları:
  • 1. Armajet v0.99.25

Armajet nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Armajet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder