Armajet ikon

Armajet APK

v0.99.25

Armajet oyunuyla robotların nefes kesen savaşına katılın. Bilgisayar versiyonundan sonra Android ekosistemine de gelen oyunda savaşın heyecanını sonuna kadar yaşıyorsunuz.

 

Gerçek zamanlı ve çok oyunculu olarak oynanan Armajet, çapraz platform sistemi desteği sayesinde oldukça farklı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Platform tarzında geliştirilen savaş alanlarında robotlarınızın üstün yeteneklerini ve silahlarını kullanarak rakiplerinizi yok etmek oyundaki temel göreviniz. Bu görev için kullanabileceğiniz birçok farklı robot türü var. Başlangıçta düşük seviye bir robotla oyuna başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde üst seviye robotları da kullanabiliyorsunuz.

 

Armajet'in çapraz platform sistemini desteklediğini söylemiştik. Bu özellik hem bilgisayarda hem de mobilde oyuncuların birlikte oynamasını sağlıyor. Yani rakipleriniz hem mobilden hem de bilgisayardan oynayabiliyor. Bu işleri biraz zorlaştırır diye düşünebilirsiniz ancak oyunda düşman askerlerini seçmek oldukça basit, oyun arayüzü de gayet sade ve etkileyici tasarlandığı için oynarken hiç zorlanmıyorsunuz diyebiliriz.

 

Super Bit Machine stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Armajet APK dosyasını indirin ve robotların aksiyon dolu savaşındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Armajet ekran görüntüleri Armajet ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder