Silo's Airsoft Royale ikon

Silo's Airsoft Royale APK

v1.02

Silo's Airsoft Royale Açıklama

Silo's Airsoft Royale, oynaması hem basit hem de zevkli bir aksiyon oyunu.

 

Battle Royale gibi bir oyun kurgusuna sahip olan Silo's Airsoft Royale, kuş bakışı oyun tarzı ile oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Oyun aslında Battle Royale'deki gibi bir hayatta kalma oyunu değil, çünkü oyuncular hayatta kalan tek oyuncu olmak için değil, en çok kill'i almak için savaşıyor. Silo's Airsoft Royale'ın oynanışı gayet zevkli: orta büyüklükte bir haritaya dalıyorsunuz ve düşmanlarınızı bularak savaşa giriyorsunuz.

 

Oyun içinde farklı türde silahlar var. Bunların birçoğu başlangıçta kilitli geliyor, daha sonra seviyeniz yükseldikçe silahların kilidi açılıyor ve daha üst seviye silahları alabiliyorsunuz. Silo's Airsoft Royale grafikleri oldukça kaliteli ve takılmadan akıcı bir görüntü sunuyor. Ücretsiz olmasıyla bu Android aksiyon oyunu boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet iyi bir alternatif. Silo's Airsoft Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.02

GeliştiriciLinnama Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2019 - 17:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 53.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9408

GÜVENLİKİndireceğiniz Silo's Airsoft Royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: fi.LinnamaEntertainment.siloairsoft

APK imzası: 9b58bf2f836cca1f50cc518a86f14724ba2654ce

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder