Silo's Airsoft Royale ikon

Silo's Airsoft Royale APK

v1.02

Silo's Airsoft Royale, oynaması hem basit hem de zevkli bir aksiyon oyunu.

 

Battle Royale gibi bir oyun kurgusuna sahip olan Silo's Airsoft Royale, kuş bakışı oyun tarzı ile oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Oyun aslında Battle Royale'deki gibi bir hayatta kalma oyunu değil, çünkü oyuncular hayatta kalan tek oyuncu olmak için değil, en çok kill'i almak için savaşıyor. Silo's Airsoft Royale'ın oynanışı gayet zevkli: orta büyüklükte bir haritaya dalıyorsunuz ve düşmanlarınızı bularak savaşa giriyorsunuz.

 

Oyun içinde farklı türde silahlar var. Bunların birçoğu başlangıçta kilitli geliyor, daha sonra seviyeniz yükseldikçe silahların kilidi açılıyor ve daha üst seviye silahları alabiliyorsunuz. Silo's Airsoft Royale grafikleri oldukça kaliteli ve takılmadan akıcı bir görüntü sunuyor. Ücretsiz olmasıyla bu Android aksiyon oyunu boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet iyi bir alternatif. Silo's Airsoft Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri Silo's Airsoft Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder