Awesome Tanks ikon

Awesome Tanks APK

v1.191

Awesome Tanks Açıklama

Awesome Tanks oyunuyla gerçek zamanlı tank savaşlarına katılın.


Platform tabanlı geliştirilen Awesome Tanks'ta 2D grafiklerle hazırlanmış eğlenceli bir tank savaşı sizi bekliyor. Başarılı oyun fiziği, kaliteli grafikleri ve gerçek zamanlı oyun yapısı ile dikkat çeken oyunda mini tanklarla birlikte savaşıyor, rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun gerçek zamanlı oynandığını söylemiştik, sizin gibi tank kontrol eden oyuncular savaşı kazanmak istiyor. Doğru zamanda ateş eden güçlü tank sahipleri savaşı kazanmaya yakın. Özellikle rakibi tuzağa çekmeyi başardığınızda, savaşı kazanmaya çok yakın oluyorsunuz.


Awesome Tanks'te savaşlar ekran boyutundaki bir platformda gerçekleşiyor. Platformun yapısı çok değişken, ama isterseniz siz de kendi platformunuzu geliştirebilirsiniz. Oyunun creator bölümüne girdiğinizde platform hazırlamak için ihtiyacınız olan ipuçlarını görebilirsiniz. Engeller, duvarlar, ağaçlar gibi birçok malzemeyi platformunuzda kullanmanız mümkün. Unutmadan belirtelim, geliştirdiğiniz platformu tüm oyunculara açarak dünya çapında oynanmasını sağlayabilirsiniz.


2D grafik modellemesine sahip olan oyun hem keyifli hem de boş zamanları değerlendirmek için oldukça ideal. Android için geliştirilen oyunu oynamak için Awesome Tanks APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.191

GeliştiriciEmitterCritter games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.05.2020 - 13:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 31.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10399

GÜVENLİKİndireceğiniz Awesome Tanks APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.emittercritter.awesometanks

APK imzası: c2fa6c61759a1fef61237826c795124421a0cb94

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder