Awesome Tanks ikon

Awesome Tanks APK

v1.191

Awesome Tanks oyunuyla gerçek zamanlı tank savaşlarına katılın.


Platform tabanlı geliştirilen Awesome Tanks'ta 2D grafiklerle hazırlanmış eğlenceli bir tank savaşı sizi bekliyor. Başarılı oyun fiziği, kaliteli grafikleri ve gerçek zamanlı oyun yapısı ile dikkat çeken oyunda mini tanklarla birlikte savaşıyor, rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun gerçek zamanlı oynandığını söylemiştik, sizin gibi tank kontrol eden oyuncular savaşı kazanmak istiyor. Doğru zamanda ateş eden güçlü tank sahipleri savaşı kazanmaya yakın. Özellikle rakibi tuzağa çekmeyi başardığınızda, savaşı kazanmaya çok yakın oluyorsunuz.


Awesome Tanks'te savaşlar ekran boyutundaki bir platformda gerçekleşiyor. Platformun yapısı çok değişken, ama isterseniz siz de kendi platformunuzu geliştirebilirsiniz. Oyunun creator bölümüne girdiğinizde platform hazırlamak için ihtiyacınız olan ipuçlarını görebilirsiniz. Engeller, duvarlar, ağaçlar gibi birçok malzemeyi platformunuzda kullanmanız mümkün. Unutmadan belirtelim, geliştirdiğiniz platformu tüm oyunculara açarak dünya çapında oynanmasını sağlayabilirsiniz.


2D grafik modellemesine sahip olan oyun hem keyifli hem de boş zamanları değerlendirmek için oldukça ideal. Android için geliştirilen oyunu oynamak için Awesome Tanks APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri Awesome Tanks ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder