Bus Rush ikon

Bus Rush

v1.6

Koşu oyunu olarak geliştirilen Bus Rush, karakter ve koşu ortamındaki çeşitliliği ile dikkat çekiyor.

 

Bus Rush'ta koşmak için seçebileceğiniz 10 farklı karakter var. Her karakterin giyim ve koşma tarzı farklı, bu şekilde kendinize özel karakterinizi seçebiliyorsunuz. Bildiğimiz tüm koşu oyunlarında olduğu gibi Bus Rush'ta da düz bir koşu parkuru ve bu parkurda karşımıza çıkan bazı ödül ve engeller bulunuyor. Oyunda genellikle otobüs ve kamyon gibi araçlardan oluşan engellere takılmadan olabildiğince fazla altını toplayarak bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Altınları toplamak için üzerlerinden geçmeniz gerekiyor, ancak parkurda karşınıza gelen mıknatıs gibi özel toplayıcılarla tüm altınları kendinize çekebiliyorsunuz.

 

Bus Rush karakterlerinin koşu performansını arttıracak büyülü çizme, havalı kaykay gibi bazı öğeler parkuru hızlı tamamlamanızı sağlıyor. Koşu sırasında sağa ve sola gizlenen bu öğeleri topladığınızda hem engellere takılma riskini ortadan kaldırabilir hem de parkuru hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Akıcı grafikleri ve ücretsiz oluşu Bus Rush'ı koşu oyunları arasında bir adım öne çıkartıyor. Oynamaya başlamak için APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Bus Rush ekran görüntüleri Bus Rush ekran görüntüleri Bus Rush ekran görüntüleri Bus Rush ekran görüntüleri Bus Rush ekran görüntüleri
Artıları

Karakter çeşitliliği,

Farklı koşu parkurları,

Özel hızlandırıcılar.

Eksileri

Çok fazla reklam gösterimi var.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder