Battle of Arrow ikon

Battle of Arrow

v1.0.3

Battle of Arrow bol aksiyonlu hikayeye sahip bir atlı okçuluk oyunu. 

 

Gerçek zamanlı ve dünyanın herhangi bir yerindeki gerçek oyunculara karşı oynanan oyunda rakibinizi yenmek için mücadele ediyorsunuz. At üzerinde gerçekleşen bu mücadelede rakibini okla vurarak ilk yere düşüren kazanıyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli konu, rakibini ilk vuran değil, rakibini ilk yere düşürenin kazandığı. Belli bir can haznesini takip ederek attığınız okların rakiplerinizi ne kadar yaraladığını görebiliyorsunuz. Buradaki can durumuna göre daha dikkatli atışlar gerçekleştirebilirsiniz.

 

Battle of Arrow'da kullanabileceğiniz farklı yay ve ok sistemleri var. Oyunlardan kazanacağınız para puanlarla elinizdeki yay ve ok sistemini daha güçlüsü ile değiştirmeniz mümkün. Okların gücü mücadelelerde sizi her zaman öne geçirebilir, bazen tek bir atış mücadeleyi kazanmanızı sağlıyor. Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler biraz gölgeli, ancak oyun zevkini düşürmüyor. Battle of Arrow APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battle of Arrow ekran görüntüleri Battle of Arrow ekran görüntüleri Battle of Arrow ekran görüntüleri Battle of Arrow ekran görüntüleri Battle of Arrow ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciFourThirtyThree Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.11.2017 - 15:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme104

Dosya boyutu 85.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7978

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder