Battleops | Çevrimdışı Oyun ikon

Battleops | Çevrimdışı Oyun APK

v1.4.20

Battleops | Çevrimdışı Oyun Açıklama

Battleops APK ile nefes kesen askeri nişancı görevlerine hazır olun.


Eski bir asker olarak katılacağınız Battleops oyununda yoğun görevler sizi bekliyor. Zombi sürüsünün dünyayı ele geçirmesi üzerine başlayan göreviniz sizi nefes kesen çatışmalara çekecek. Yapmanız gereken tek şey doğru kararlar vermek ve askeri teçhizatlarınızı kuşanarak savaşmak. Aksiyon dolu görevlerde sizi zorlu seviyeler, patron savaşları ve tamamlanması gereken günlük işler bekliyor. Ayrıca, farklı oyun modlarında karşınıza çıkacak görevlerin farklı yapılarda olduğunu söyleyelim.


Battleops Çevrimdışı Oyun'da birden fazla oyun modu var. Bu modlardaki çatışma ve savaş kurgusu birbirinden farklı ancak hedef aynı: size verilen görevi tamamlamak. Özellikle PvP olarak oynayacağınız modda çevrimdışı olarak diğer oyunculara karşı oynayabilir ve gücünüzü gösterebilirsiniz. Campaign ve Hikaye modlarında ise oyunun kendine özgü kurgusunu takip ederek dünyayı istila edenlere karşı savaşabilirsiniz.


Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen Battleops, aksiyon ve nişancı oyun tarzını bir araya getiren sürükleyici bir Android oyun olarak öne çıkmayı başarıyor. Özelleştirilebilir kontrolleri, akıcı hikayesi ve sürükleyici kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsizdir. Battleops APK dosyasını hemen indirin ve zombi istilasına karşı savaşta yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Battleops | Çevrimdışı Oyun ekran görüntüleri Battleops | Çevrimdışı Oyun ekran görüntüleri Battleops | Çevrimdışı Oyun ekran görüntüleri Battleops | Çevrimdışı Oyun ekran görüntüleri Battleops | Çevrimdışı Oyun ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.20

GeliştiriciQuiet Games.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi16.01.2024 - 21:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 308 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11584

GÜVENLİKİndireceğiniz Battleops | Çevrimdışı Oyun APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.thg.battleops.shooting.game

APK imzası: a1d52c32595d918a1227497ba8c00014f4deaf13

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Battleops | Çevrimdışı Oyun oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Battleops | Çevrimdışı Oyun nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battleops | Çevrimdışı Oyun APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder