Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ikon

Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu APK

v0.1.94

Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu Açıklama

Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu APK ile tank kullanarak keskin nişancı görevlerini tamamlamaya hazır olun.


Tankınızın silahlarını hazırlayın. Tank Sniper, tank kullanarak keskin nişancı atışları yapacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur. Tankçı bir asker karakterini kontrol edeceğiniz oyundaki göreviniz size verilen hedefleri yok etmek. Hedefe nişan alın, kilitleyin ve ateş ederek hedefi yok edin. Cesur bir asker gözünü karartmış ve hedefine odaklanmıştır. Bu oyunda tek yapmanız gereken atışlarınıza isabet ettirerek tüm düşman unsurlarını yok etmek.


Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu hikayesinde bir pusu içerisindeyken savaşa başlıyorsunuz. İlk atışı yaptığınız anda düşman dikkatini size çevirecek. Bu dikkati dağıtmanın en iyi yolu düşman hedeflerini yok etmek. Tankınızla birlikte bu hedefleri yok etmek oyundaki asli göreviniz. Oyundaki görev çeşitliliği oldukça fazla. Özellikle farklı düşman hedefleri olması sayesinde oldukça geniş bir oyun içeriği sizi bekliyor. Oyunun diğer bir özelliği ise tank geliştirmeleri. Görevleri tamamladığınız sürece seviyeniz gelişecek ve seviyenize bağlı olarak tankınızın savaş ve ateş etme yeteneklerini geliştireceksiniz. Özellikle oyunun ilerleyen bölümlerinde hedefler daha zorlayıcı olduğu için tank geliştirmesini yapmaya daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.


CASUAL AZUR oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Tank Sniper üç boyutlu grafikleri ve ücretsiz olması sayesinde Android nişancı ve aksiyon oyunları sevenler için gayet ideal bir yapım. Tank Sniper APK dosyasını şimdi indirin ve görevlere başlayın.

Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ekran görüntüleri Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ekran görüntüleri Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ekran görüntüleri Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ekran görüntüleri Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.1.94

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2023 - 15:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 121 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11247

GÜVENLİKİndireceğiniz Tank Sniper: 3D Nişancı Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: shoot.some.tank

APK imzası: 0ac0c9954d1b12ffd0dbb15028ce5515f04f8038

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder