Rescue Agent 3D ikon

Rescue Agent 3D APK

v1.0.13

Rescue Agent 3D Açıklama

Rescue Agent 3D, Android için geliştirilen rehine kurtarma oyunu.


Pusuya düşmüş insanlar kurtarılmayı bekliyor. Kahraman bir polis olarak bu rehineleri kurtarmak ve kötü adamlara cezalarını vermek için aksiyon dolu bir mücadele sizi bekliyor. Rehineleri esir alan kötü adamlar platform üzerinde birçok yere tuzak kurmuş oluyorlar. Size düşen görev elinizdeki bıçaklarla önce bu tuzakları yok etmek ardından da rehineleri kurtarmak. Rehineleri kurtardıktan sonra platforma gelecek helikoptere binerek alandan ayrılmayı unutmayın.


Android aksiyon oyunu sevenler için Rescue Agent 3D hem aksiyon dolu kurgusu hem de kaliteli grafikleri denemeye değer bir yapım. Görev bazlı ilerlediği için her bölümde farklı görevler ve farklı içerikler oyuncuları bekliyor. Rescue Agent 3D APK dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Rescue Agent 3D ekran görüntüleri Rescue Agent 3D ekran görüntüleri Rescue Agent 3D ekran görüntüleri Rescue Agent 3D ekran görüntüleri Rescue Agent 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.13

GeliştiriciHerald Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.04.2022 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 95.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11038

GÜVENLİKİndireceğiniz Rescue Agent 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.knifehit.rescue.agent3d

APK imzası: 24deedbac4ecf2014659def5db3145556c933985

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder