Modern Combat Versus ikon

Modern Combat Versus APK

v1.15.20

Modern Combat Versus FPS tabanlı savaşlara katılacağınız sürükleyici bir nişancılık oyunu.


13'ten fazla robotik ajandan birisini seçerek başlayacağınız oyunda 4'e 4 FPS savaşlara katılacak ve karşınıza çıkanı vuracaksınız. Gerçek zamanlı oyunculara karşı yürütülen savaşlarda ajan karakterlerin yetenek ve silahları kritik öneme sahip. Her savaş sonrası açılan geliştirme seçeneklerini mutlaka değerlendirmeye çalışın. Son teknolojiyle kuşatılmış robotik ajanlar her zaman daha güçlü ve daha atik oluyor. Bu da savaş alanında size avantaj olarak geri dönüyor.


Modern Combat Versus'ta 5 farklı PvP tarzına sahip savaş haritası bulunuyor, bunların bazılarında savaşlar yakın mesafe iken bazılarında da uzak mesafede gerçekleşiyor. Savaş sırasında birden fazla silah seçeneğine sahip olduğunuz için her tarza uygun silahları kullanmak mümkün.


Oyunda kullanılan grafiklerin kalitesinde ve kontrol yapısında Gameloft'un tecrübesini hissediyorsunuz. Oyunun ücretsiz olması da oyuncular için ayrı bir güzel durum. Modern Combat Versus APK dosyasını indirerek nefes kesen savaşlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Modern Combat Versus ekran görüntüleri Modern Combat Versus ekran görüntüleri Modern Combat Versus ekran görüntüleri Modern Combat Versus ekran görüntüleri Modern Combat Versus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Modern Combat Versus APK son sürüm güncellemesinde yeni altın renkli bir skin modeli eklenmiş.

Yorumlar

Modern Combat Versus için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Modern Combat Versus v1.15.20 için
Neden Ek 1,58 GB yer istiyo ki oyun iyide bi tek çok fazla yer kaplıyo teldfonda