Destiny Run ikon

Destiny Run APK

v1.1

Koşu oyunu Destiny Run ile farklı bir kimliğe bürünüyor.


Android koşu oyunları arasında yer alan Destiny Run kendine has kurgusu ile diğer oyunlardan öne çıkmayı başaran bir yapım. Çünkü bu oyunda koşarken karakterinizin kaderini belirliyorsunuz. Melek mi olmak istiyorsunuz, yoksa şeytan mı? Koşu parkurunda ilerlerken karşınıza gelen kapılar arasından seçim yaparak bu tercihi gerçekleştiriyorsunuz.


Destiny Run APK oyununda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kader seçimi. Çünkü yapacağınız tercihle parkur içeriği değişiyor ve farklı engellerle karşılaşıyorsunuz. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Siz parkurdaki tüm engelleri geçecek kadar iyi bir oyuncusunuz. Destiny Run APK dosyasını indirip kurun ve becerinizi gösterin. Oyun tamamen ücretsiz, ancak arada bir reklam gösterimi olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

Destiny Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Destiny Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Destiny Run ekran görüntüleri Destiny Run ekran görüntüleri Destiny Run ekran görüntüleri Destiny Run ekran görüntüleri Destiny Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder