Craft Island ikon

Craft Island APK

v0.4.2

Craft Island Açıklama

Craft Island APK oyunu ile kendinize ait bir ada inşa edin.


Eğlenceli oyun kurgusu ile dikkat çeken Craft Island oyununda kendinize ait bir ada üzerinde oyuna başlıyorsunuz. Oyundaki göreviniz ise ada üzerindeki her şeyi inşa etmek. Evler, binalar, yollar ve aklınıza gelebilecek hemen her şeyi inşa edecek; adanızı büyük bir yaşam yerine döndüreceksiniz.


Craft and build tarzı oyunları sevenler için Craft Island kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Craft Island APK dosyasını ücretsiz indirerek adanızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. Oyunun grafikleri gayet kaliteli, kontrolleri de oldukça hassas. İyi oyunlar.

Craft Island ekran görüntüleri Craft Island ekran görüntüleri Craft Island ekran görüntüleri Craft Island ekran görüntüleri Craft Island ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.4.2

GeliştiriciHoma

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi06.03.2021 - 11:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme115

Dosya boyutu 81.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10785

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft Island APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.DuckyGames.CraftIsland

APK imzası: 687537f5161546ef5e86686a0c48f96210ad0bf8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Craft Island için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Craft Island v0.4.2 için
Oyun iyi ama bazı eksikleri var