PUBG MOBILE VN ikon

PUBG MOBILE VN APK

v1.9.0

PUBG MOBILE VN, popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile oyununun Vietnam sürümüdür. PUBG Mobile VN APK dosyasını indirerek PUBG'yi Vietnam sürümüyle oynayabilirsiniz.


Oyun temel olarak Playerunknown's Battlegrounds ile aynı özelliklere sahip. Ancak iki sürüm arasında bazı farklılık var, örneğin Pubg Mobile VN'de oyuncuların daha çeşitli kıyafetleri, silah skinleri var. Bunun yanında Google hesabınızla üye olma desteği de mevcut.


PUBG Mobile APK resmi oyunundaki tüm harita güncellemeleri, ağır silah modu, takım savaşı ve tabii ki hayatta kalma savaşının her özelliği PUBG Mobile VN'de de bulunuyor. PUBG Mobile VN APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG MOBILE VN oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG MOBILE VN nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG MOBILE VN APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PUBG MOBILE Vietnam Sürümü APK yeni güncellemesinde 4. yıl dönümüne özel yeni oyun modu ve içerikler eklenmiş.

Yorumlar

PUBG MOBILE VN için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce PUBG MOBILE VN v1.9.0 için
Guzel bi oyun
Ziyaretçi1 yıl önce PUBG MOBILE VN v1.3.0 için
partiye giremiyorum
Ziyaretçi2 yıl önce PUBG MOBILE VN v0.16.0 için
Apk oluyomu
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG MOBILE VN v0.15.0 için
Uyun güzelmi