PUBG MOBILE VN ikon

PUBG MOBILE VN

v0.15.0

PUBG MOBILE VN, popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile oyununun Vietnam sürümüdür. PUBG Mobile VN APK dosyasını indirerek PUBG'yi Vietnam sürümüyle oynayabilirsiniz.


Oyun temel olarak Playerunknown's Battlegrounds'la aynı özelliklere sahip. Ancak iki sürüm arasında bazı farklılık var, örneğin Pubg Mobile VN'de oyuncuların daha çeşitli kıyafetleri, silah skinleri var. Bunun yanında Google hesabınızla üye olma desteği de mevcut.


PUBG Mobile APK resmi oyunundaki tüm harita güncellemeleri, ağır silah modları, takım savaşı ve tabii ki hayatta kalma savaşının her özelliği PUBG Mobile VN'de de bulunuyor. PUBG Mobile VN APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG MOBILE VN oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG MOBILE VN nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG MOBILE VN APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri PUBG MOBILE VN ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.15.0

GeliştiriciVNG Game Publishing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi28.10.2019 - 14:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiDiğer

İndirilme624

Dosya boyutu 1.80 GB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9932

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi22 gün önce PUBG MOBILE VN v0.15.0 için
Uyun güzelmi