Zombie Gunship Survival ikon

Zombie Gunship Survival APK

v1.6.3

Zombie Gunship Survival, zombilere karşı soluksuz savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir Android oyunudur.


Dünyayı sarsan zombi salgını sonrasında hayatta kalma mücadelesi veren insanlar Zombie Gunship Survival oyunuyla harekete geçiyor. Büyük bir savaş uçağı zombilere karşı vereceğiniz savaşta en güçlü silahınız. Zombi virüsünden etkilenmeyen insanlarla birlik kurun, uçağınıza atlayın ve hava saldırısı düzenleyerek harekete geçin.


Zombie Gunship Survival APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyunda heyecanlı bir tanıtım sizi karşılıyor. Daha sonra ilk savaş ayarlarınızı yaparak mücadeleye hazır hale geliyorsunuz. Oyunda savaşlar genel olarak uçak üzerinden yürüyor, bu yüzden uçakta kullanacağınız mühimmat oldukça önemli. Savaştan kazanacağınız para puan ödülü ile otomatik tüfek ve bomba atar gibi uçak silahlarını satın almanız gerekiyor. Uçağınız ne kadar güçlü olursa savaşta o kadar çok başarılı oluyorsunuz.


Flaregames ekibinin geliştirdiği oyun hem kurgusu hem de aksiyon dolu hikayesiyle gayet heyecanlı bir deneyim sunuyor. Android zombi savaşı oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan bu oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Zombie Gunship Survival APK dosyasını indirerek zombi salgınına karşı hemen harekete geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Zombie Gunship Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Zombie Gunship Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Gunship Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Gunship Survival ekran görüntüleri Zombie Gunship Survival ekran görüntüleri Zombie Gunship Survival ekran görüntüleri Zombie Gunship Survival ekran görüntüleri Zombie Gunship Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zombie Gunship Survival APK son sürümü ile oyunda yapılan değişiklikler şunlar:

RKT 128 silah modeli eklenmiş,

Yeniden dirilme hadisesi eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Zombie Gunship Survival için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
sparok7 yıl önce Zombie Gunship v1.10 için
Hilelidir arkadaşlar
Ziyaretçi8 yıl önce Zombie Gunship v1.13 için
Super
Kullanıcı resmi
hsnDnz8 yıl önce Zombie Gunship v1.0 için
Aldığın hata nedir mustafacamuzcu?
mustafacamuzcu8 yıl önce Zombie Gunship v1.0 için
Yani varya sitenin icine etmissiniz bise indilrilmiyo
azazil0098 yıl önce Zombie Gunship v1.10 için
Süper bi oyun tabi dokunmatikte biraz zorluğu oluyor yani :)