Bombastic Brothers ikon

Bombastic Brothers APK

v1.5.49

Bombastic Brothers, macera hikayesine sahip eğlenceli bir aksiyon oyunu.


Metal Soldier oyununa benzer bir kurguyla karşımıza çıkan Bombastic Brothers'da uzaylı haşaratların istilasına karşı koymak için eğlenceli ve aksiyon dolu bir maceraya atılıyorsunuz. Uzaylılara karşı mücadele diyoruz ama bu oyun bilim kurgulara pek benzemiyor. Retro tarzı geliştirilmiş platformda, kaslı ve kirli bir asker modellemesi ile mücadelenizi veriyorsunuz. Göreviniz ise karşınıza çıkan düşman uzaylıları yok etmek ve dünyayı kurtarmak.


Bombastic Brothers'ta oyuncular geniş bir hikayede ilerliyor. Her bölüm farklı bir platform yapısına sahip ve bu sayede oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz. Seviyeniz arttıkça bölümleri geçmek de zorlaşıyor tabii ki, zorlandığınız zamanlarda özel güçlendiricileri kullanma ve askerinizin komutanı Kaptan Jeff'ten yardım isteme hakkınız bulunuyor.


Platform tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Bombastic Brothers eğlenceli oyun kurgusu ve kaliteli grafikleriyle sizi memnun edecektir. Bombastic Brothers APK dosyasını indirerek uzaylıların istilasına karşı verilen savaşa hemen katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bombastic Brothers nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bombastic Brothers APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bombastic Brothers ekran görüntüleri Bombastic Brothers ekran görüntüleri Bombastic Brothers ekran görüntüleri Bombastic Brothers ekran görüntüleri Bombastic Brothers ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder