Pixel Survival Game 2 ikon

Pixel Survival Game 2

v1.66

Pixel Survival Game 2 oyununda eğlenceli kazı görevleri sizi bekliyor.

 

8-bit piksel görüntüleriyle oldukça farklı bir deneyim sunan Pixel Survival Game 2'de karakterlerinizin hayatta kalması için kazı görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunda karşılaşacağınız kazı görevleri, biraz farklı. Çünkü bu sefer yer altını değil, yer üstündeki madenleri kazıyla toplamaya çalışacaksınız. Büyük bir fırtına sonrasında zora düşen Pixel Survival karakterlerinin yeni bir kasaba kurması için bu madenleri toplaması gerekiyor. En büyük yardımcıları ise sizsiniz.

 

Oyundaki görevleri yerine getirken doğadaki vahşi canavarlar ve düşmanlarla karşılaşıyorsunuz. Elinizdeki kürek ve kazma gibi araçlarla kendinizi savunduktan sonra, gizli zanaat malzemelerinin keşfine devam ediyorsunuz. Oyunu hem tek başınıza hem de 4 arkadaşınızla birlikte oynama imkanınız var. Bunun için arkadaşlarınızla aynı ağa bağlanmanız şart.

 

Ücretsiz olan Pixel Survival Game 2 APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.66

GeliştiriciCowbeans

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.02.2018 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme63

Dosya boyutu 23.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8313

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder