Pixel Survival Game 2 ikon

Pixel Survival Game 2 APK

v1.66

Pixel Survival Game 2 oyununda eğlenceli kazı görevleri sizi bekliyor.

 

8-bit piksel görüntüleriyle oldukça farklı bir deneyim sunan Pixel Survival Game 2'de karakterlerinizin hayatta kalması için kazı görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunda karşılaşacağınız kazı görevleri, biraz farklı. Çünkü bu sefer yer altını değil, yer üstündeki madenleri kazıyla toplamaya çalışacaksınız. Büyük bir fırtına sonrasında zora düşen Pixel Survival karakterlerinin yeni bir kasaba kurması için bu madenleri toplaması gerekiyor. En büyük yardımcıları ise sizsiniz.

 

Oyundaki görevleri yerine getirken doğadaki vahşi canavarlar ve düşmanlarla karşılaşıyorsunuz. Elinizdeki kürek ve kazma gibi araçlarla kendinizi savunduktan sonra, gizli zanaat malzemelerinin keşfine devam ediyorsunuz. Oyunu hem tek başınıza hem de 4 arkadaşınızla birlikte oynama imkanınız var. Bunun için arkadaşlarınızla aynı ağa bağlanmanız şart.

 

Ücretsiz olan Pixel Survival Game 2 APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri Pixel Survival Game 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder