Sniper Fury: Top shooter ikon

Sniper Fury: Top shooter APK

v5.9.0g

Dünyanın en iyi mobil oyun geliştiricilerinden olan Gameloft'tan oyun severler için harika bir sniper oyunu: Sniper Fury.


FPS şeklinde ilerleyen görevleri yerine getireceğiniz oyunda düşmanın askeri birliklerine birbirinden gelişmiş kanaslar ile operasyon düzenleyip, onları tek tek indirmeniz gerekiyor. 130'dan fazla görev ve onlarca seviyede oynayacağınız Sniper Fury'de klan sistemi de bulunuyor. Çevrimiçi etkinliklerde gerçekleşen klan mücadeleleri sonunda silah setleri ve özel seri teçhizatları kazanmanız mümkün.


Sniper Fury'de Gameloft'un geliştirici kalitesini tam olarak hissetmek mümkün. Yüksek kaliteli grafikler ve başarılı oyun kurgusuyla aksiyon heyecanını çok iyi yansıtıyor. Görevleri oynarken isabet oranınızı artırmak için kanasınızı geliştirmeyi, düşmanı uyandırmamak için susturucunuzu takmayı unutmayın. İyi oyunlar!

Sniper Fury: Top shooter ekran görüntüleri Sniper Fury: Top shooter ekran görüntüleri Sniper Fury: Top shooter ekran görüntüleri Sniper Fury: Top shooter ekran görüntüleri Sniper Fury: Top shooter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sniper Fury APK son sürüm güncellemesinde;

Özel OPS geliştirmeleri yapılmış,

Üs savunmaları yenilenmiş,

Yeni içerikler eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Sniper Fury: Top shooter için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Sniper Fury: Top shooter v3.0.1a için
Acil
Ziyaretçi4 yıl önce Sniper Fury: Top shooter v3.0.1a için
Ücretli mi
Ziyaretçi5 yıl önce Sniper Fury: Top shooter v1.1.0g için
Internet limi
Ziyaretçi5 yıl önce Sniper Fury: Top shooter v1.1.0g için
Süper süper süper
Ziyaretçi6 yıl önce Sniper Fury: Top shooter v1.1.0g için
Bu oyun. Çok güzzzzzzzzzel