Battle of Warships ikon

Battle of Warships

v1.27

Deniz savaşı oyunu Battle of Warships ile kendi savaş gemilerinizi geliştirin ve düşmanlarınıza meydan okuyun.

 

Çevrimiçi çok oyunculu (MMO) olarak geliştirilen oyunda 20'den fazla gerçekçi modellemeye sahip savaş gemisi bulunuyor. Başlangıçta düşük savaş yeteneğine sahip bir savaş gemisine sahip oluyorsunuz, ancak denizlerde yapacağınız savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak geminize özel geliştirme kilitlerini açabiliyor ve geminizin savaş yeteneğini geliştirebiliyorsunuz. İsterseniz daha yetenekli ve daha güçlü geliştirmelere sahip yeni savaş gemilerini de satın alabiliyorsunuz. Özellikle seviye atladıkça daha güçlü rakiplerle savaşacağınız için yeni savaş gemisi satın almanız bir zorunluluk oluyor. Bu nedenle kazandığınız para puanları idareli kullanmaya dikkat etmelisiniz.

 

Birinci ve İkinci Dünya Savaşları'ndan esinlenen Battle of Warships'te düşmanlarınıza karşı ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte bir takım kurarak savaşlara katılabiliyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle desteklenen deniz savaşı oyunu, savaşı etkileyebilecek rüzgar ve okyanus dalgaları dahil tüm faktörler heyecan verici animasyonlarla desteklenmiş ve gerçekçi bir savaş atmosferi sağlanmış. Android platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen oyuna ait APK dosyasını indirip kurarak kendi savaş geminizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battle of Warships ekran görüntüleri Battle of Warships ekran görüntüleri Battle of Warships ekran görüntüleri Battle of Warships ekran görüntüleri Battle of Warships ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

San Diego gemisindeki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Hassas kontroller,

Akıcı oyun hikayesi,

Gemiler için detaylı geliştirme opsiyonları,

Üç boyutlu grafikler ve animasyonlar.

Eksileri

Gemiler çok pahalı. Bu yüzden yeni bir gemi almak biraz sorun oluyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.27

GeliştiriciCube Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi04.07.2017 - 14:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme352

Dosya boyutu 85.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7666

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder