Korku Hastanesi® 3 Survival ikon

Korku Hastanesi® 3 Survival APK

v0.83

Korku Hastanesi® 3 Survival Açıklama

Korku Hastanesi® 3 Survival APK oyunu ile paranormal korku hikayesine katılın.


Bir hastanede bulunan Walter ve Melissa'nın hikayesini konu alan Korku Hastanesi'nin üçüncü oyununda paranormal olaylar devam etmektedir. Karşılarına çıkan hayaletten sonra başlayan olaylardan kurtulmak için size ihtiyaçları var. Yaratıklar ve ölü ruhlardan kurtulmaları sadece ellerindeki silahları kullanmalarına ve çıkış yolunu bulmalarına bağlı. Bu hikayede onlara yardımcı olarak kabustan çıkmalarını sağlamak zorundasınız.


Aksiyon ve macera türünü başarıyla birleştiren Korku hastanesi 3'te heyecan, korku, kabus hepsi bir arada. Hastanenin her koridorunda farklı bir tehlike oyuncuları bekliyor. Karşınıza ne çıkacağını bilmeden oynayacağınız oyun kurgusunda yardımcı araç olarak kullanabileceğiniz birçok silah türü var. Bunları kullanarak yaratıklardan, hayaletlerden kurtulun ve karakterleri özgürlüklerine kavuşturun.


Heisen Games ekibi tarafından sunulan Korku Hastanesi 3 oyunu gayet kaliteli grafiklerle donatılmış. Bunun dışında, oyunda korku havasını estirecek seslendirmeler oldukça ürkütücü. Bu nedenle oyunu kulaklıkla oynamanızı tavsiye ederiz. Korku Hastanesi 3 APK kurulum dosyasını hemen indirerek korku dolu maceraya katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Korku Hastanesi® 3 Survival ekran görüntüleri Korku Hastanesi® 3 Survival ekran görüntüleri Korku Hastanesi® 3 Survival ekran görüntüleri Korku Hastanesi® 3 Survival ekran görüntüleri Korku Hastanesi® 3 Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.83

GeliştiriciHeisen Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.11.2022 - 15:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 98.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11206

GÜVENLİKİndireceğiniz Korku Hastanesi® 3 Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.heisengame.hospitalthr

APK imzası: edc9e6b1a8b600c95acfa2bc5a86306a5a85273a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder