WWE Mayhem ikon

WWE Mayhem

v1.6.102

WWE Mayhem oyunuyla hızlı ve aksiyon dolu dövüşlerin tadını çıkarın.

 

John Cena, Rock, Brock Lesnar ve diğer tüm popüler WWE karakterlerinin olduğu oyunda karakterinizi seçerek dövüşlere başlıyor ve fantastik hareketlerle rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Televizyon serisinde gördüğümüz hemen hemen tüm hareketler oyunda kendisine yer bulmuş. Zaten WWE'yi diğer dövüş türlerinden ayıran en önemli faktör bu hareketlerdi. Oyunda da eksiksiz bir şekilde olması oyun zevkini oldukça arttırmı durumda.

 

WWE Mayhem üzerinde dövüşçüler için altı farklı sınıf var. Dövüş yeteneklerinize ve başarınıza göre sınıfınızı yükseltmeniz mümkün. Her sınıfta yer alan karakterlerin özel hamleler yapabildiğini hatırlatalım, eğer yüksek bir sınıfta yer alıyorsanız dövüş öncesinde rakibinize karşı psikolojik üstünlük kurabiliyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu detaylar yüksek kaliteli grafiklerle desteklendiği için oldukça gerçekçi bir yapı sunuluyor. Hem kurgusu hem de başarılı oyun motoruyla öne çıkan oyuna ait ücretsiz WWE Mayhem APK dosyasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

WWE Mayhem nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WWE Mayhem APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.102

GeliştiriciReliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi07.05.2018 - 12:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1810

Dosya boyutu 391 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8706

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi1 ay önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Abi oldu indirin bence
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi2 ay önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Bakicaz
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi6 ay önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Roman reigns king king king