WWE Mayhem ikon

WWE Mayhem APK

v1.16.243

WWE Mayhem oyunuyla hızlı ve aksiyon dolu dövüşlerin tadını çıkarın.

 

John Cena, Rock, Brock Lesnar ve diğer tüm popüler WWE karakterlerinin olduğu oyunda karakterinizi seçerek dövüşlere başlıyor ve fantastik hareketlerle rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Televizyon serisinde gördüğümüz hemen hemen tüm hareketler oyunda kendisine yer bulmuş. Zaten WWE'yi diğer dövüş türlerinden ayıran en önemli faktör bu hareketlerdi. Oyunda da eksiksiz bir şekilde olması oyun zevkini oldukça arttırmı durumda.

 

WWE Mayhem üzerinde dövüşçüler için altı farklı sınıf var. Dövüş yeteneklerinize ve başarınıza göre sınıfınızı yükseltmeniz mümkün. Her sınıfta yer alan karakterlerin özel hamleler yapabildiğini hatırlatalım, eğer yüksek bir sınıfta yer alıyorsanız dövüş öncesinde rakibinize karşı psikolojik üstünlük kurabiliyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan üç boyutlu detaylar yüksek kaliteli grafiklerle desteklendiği için oldukça gerçekçi bir yapı sunuluyor. Hem kurgusu hem de başarılı oyun motoruyla öne çıkan oyuna ait ücretsiz WWE Mayhem APK dosyasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

WWE Mayhem nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WWE Mayhem APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri WWE Mayhem ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

4 yeni kadın dövüşçü eklenmiş,

Rumble Etkinliği başlamış,

Birçok sahnede animasyonlar güncellenmiş.

Yorumlar

WWE Mayhem için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Güzelimi
Ziyaretçi2 yıl önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Abi oldu indirin bence
Ziyaretçi2 yıl önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Bakicaz
Ziyaretçi3 yıl önce WWE Mayhem v1.6.102 için
Roman reigns king king king