PvPets: Tank Battle Royale ikon

PvPets: Tank Battle Royale APK

v1.3.1.10188

PvPets: Tank Battle Royale Açıklama

PvPets: Tank Battle Royale oyunuyla aksiyon dolu tank savaşına katılın.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacak, aksiyon dolu savaşlarda rakiplerinizi yok etmek için savaşacaksınız. Oyundaki savaşlar 3 dakikalık PvP tabanlı mücadeleler şeklinde yapılıyor. Güçlü yeteneklere sahip tankınızla birlikte yok edici atışlar yaparak rakibinizi yenmek savaştaki tek amacınız.


Her oyuncu kazandığı puan ödülleriyle yeni ve daha güçlü tanklar alabiliyor. Ayrıca tanklar roket dışında alev makinesi ve keskin nişancı gibi silahları da kullanabiliyor. Tankınızı geliştirmek, güçlendirmek savaşlardaki kaderinizi etkilediği için bu geliştirmeleri yapmanız oldukça önemli.


Android PvP savaş oyunları arasında yer alan PvPets: Tank Battle Royale gayet başarılı bir oyun kurgusuna sahip. Yüksek kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna PvPets: Tank Battle Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1.10188

GeliştiriciIUGO Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.02.2020 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme36

Dosya boyutu 93.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10180

GÜVENLİKİndireceğiniz PvPets: Tank Battle Royale APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.iugome.popcorn

APK imzası: 6a30869f8c84532945202506a468296ee14d8dc7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder