PvPets: Tank Battle Royale ikon

PvPets: Tank Battle Royale APK

v1.3.1.10188

PvPets: Tank Battle Royale oyunuyla aksiyon dolu tank savaşına katılın.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacak, aksiyon dolu savaşlarda rakiplerinizi yok etmek için savaşacaksınız. Oyundaki savaşlar 3 dakikalık PvP tabanlı mücadeleler şeklinde yapılıyor. Güçlü yeteneklere sahip tankınızla birlikte yok edici atışlar yaparak rakibinizi yenmek savaştaki tek amacınız.


Her oyuncu kazandığı puan ödülleriyle yeni ve daha güçlü tanklar alabiliyor. Ayrıca tanklar roket dışında alev makinesi ve keskin nişancı gibi silahları da kullanabiliyor. Tankınızı geliştirmek, güçlendirmek savaşlardaki kaderinizi etkilediği için bu geliştirmeleri yapmanız oldukça önemli.


Android PvP savaş oyunları arasında yer alan PvPets: Tank Battle Royale gayet başarılı bir oyun kurgusuna sahip. Yüksek kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna PvPets: Tank Battle Royale APK dosyasını ücretsiz indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri PvPets: Tank Battle Royale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder