Zombie City Survival ikon

Zombie City Survival APK

v2.5.8

Zombie City Survival Açıklama

Zombie City Survival, zombilerin istilasına karşı savaşacağınız aksiyon dolu bir Android oyunu.


Oyunun hikayesi, zombilerin istilası yüzünden neredeyse tamamen yıkılmış bir şehirde geçiyor. Hayatta kalmak ve zombilerden kurtulmak için tek bir yolunuz var: Şehirden kaçmak. Ancak önünüzde tonlarca engel var. Özellikle zombiler, her taraftan çıkıyor. Onlara karşı savaşarak bir çıkış yolu bulmanız ve kendinizi kurtarmanız gerekiyor.


Şehirde kurtulmak için öncelikle güçlü bir silaha ve size yardımcı olacak insanlara ihtiyacınız var. Şehirde zombi virüsüne yakalanmamış insanları bularak onlarla ortak hareket etmeniz ve seviye yükseldikçe silahlarınızı geliştirmeniz şart. Ayrıca, kontrol ettiğiniz insanın açlığı, vitaminleri ve elektrik için gerekli malzemeleri de toplamanız gerekiyor. Bu sayede hayatta kalmanın türlü yollarını aramaya devam edebilirsiniz.


Android zombi oyunları arasında yer alan Zombie City Survival kendine has oyun yapısı ve akıcı kurgusu ile öne çıkmayı başarıyor. Oyunun grafikleri gayet kaliteli, kontrolleri de hassas. Zombie City Survival APK dosyasını indirip kurarak zombi savaşı oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Zombie City Survival APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.
Zombie City Survival ekran görüntüleri Zombie City Survival ekran görüntüleri Zombie City Survival ekran görüntüleri Zombie City Survival ekran görüntüleri Zombie City Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.8

GeliştiriciJoyMore GAME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi06.05.2020 - 10:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme47

Dosya boyutu 188 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10382

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie City Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.deathinvasion2.shootinggames

APK imzası: c1e8dd090d5fd9746551615733bb9a6b549a577c

Zombie City Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Zombie City Survival versiyonları:
  • 1. Zombie City Survival v2.1

Zombie City Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie City Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder