Prey Day: Survival ikon

Prey Day: Survival APK

v15.3.05

Prey Day: Survival Açıklama

Prey Day: Survival oyunuyla dünyayı istila eden zombilere karşı mücadele etmeye hazırlanın.


Prey Day: Survival'ın hikayesi zombilerin istila ettiği bir açık dünyada geçiyor. Mutasyona uğrayan insanlardan türeyen zombiler dünyayı ele geçirmiş ve sağlıklı olan diğer insanları yok etmek için saldırıya geçiyorlar. Zombilerin saldırısına uğrayan bu sağlıklı insanlar arasında kontrol edeceğiniz karakterle birlikte siz de katılıyor ve zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyunda iki farklı oyun temel oyun modu var: Bunlardan birincisinde tek başınıza zombilere karşı mücadele ederken, ikincisi MMORPG tabanlı klan sistemi ile gerçek oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşıyorsunuz.


Oyunun RPG tabanlı olduğunu belirtelim. Açık şehir haritasında çevreden toplayacağınız materyaller ve silah aletleri ile karakterinizi geliştiriyorsunuz. Zaten oyunun en çok keyif veren özelliklerinden birisi de bu: hem hayatta kalma tarzı hem de RPG tarzı çok iyi bir şekilde oyun kurgusuna işlenmiş. Ayrıca oyundaki geniş şehir haritası keşfedilecek birçok bölge içeriyor. Her bölgede zombilerin olduğunu ve bu nedenle savaşmaya hazır bir şekilde keşfe çıkmanız gerektiğini unutmayın.


Prey Day: Survival ücretsiz olmasıyla oldukça cazip bir oyun. Yüksek grafik kalitesi ile birlikte başarılı kontroller çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Prey Day: Survival APK dosyasını indirin ve bu sürükleyici zombi mücadelesinde yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Prey Day: Survival APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv15.3.05

GeliştiriciPragmatix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.06.2018 - 16:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme139

Dosya boyutu 541 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8857

GÜVENLİKİndireceğiniz Prey Day: Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: zombie.survival.online.craft

APK imzası: 9846d3236b4225befae4aca5bbe580d59b4c6bfd

Prey Day: Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Prey Day: Survival versiyonları:
  • 1. Prey Day: Survival v1.23

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Prey Day: Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Prey Day: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Prey Day: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder