Prey Day: Survival ikon

Prey Day: Survival APK

v1.23

Prey Day: Survival oyunuyla dünyayı istila eden zombilere karşı mücadele etmeye hazırlanın.

 

Prey Day: Survival'ın hikayesi zombilerin istila ettiği bir açık dünyada geçiyor. Mutasyona uğrayan insanlardan türeyen zombiler dünyayı ele geçirmiş ve sağlıklı olan diğer insanları yok etmek için saldırıya geçiyorlar. Zombilerin saldırısına uğrayan bu sağlıklı insanlar arasında kontrol edeceğiniz karakterle birlike siz de katılıyor ve zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. Oyunda iki farklı oyun temel oyun modu var: Bunlardan birincisinde tek başınıza zombilere karşı mücadele ederken, ikincisi MMORPG tabanlı klan sistemi ile gerçek oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşıyorsunuz.

 

Oyunun RPG tabanlı olduğunu belirtelim. Açık şehir haritasında çevreden toplayacağınız materyaller ve silah aletleri ile karakterinizi geliştiriyorsunuz. Zaten oyunun en çok keyif veren özelliklerinden birisi de bu: hem hayatta kalma tarzı hem de RPG tarzı çok iyi bir şekilde oyun kurgusuna işlenmiş. Ayrıca oyundaki geniş şehir haritası keşfedilecek birçok bölge içeriyor. Her bölgede zombilerin olduğunu ve bu nedenle savaşmaya hazır bir şekilde keşfe çıkmanız gerektiğini unutmayın.

 

Prey Day: Survival ücretsiz olmasıyla oldukça cazip bir oyun. Yüksek grafik kalitesi ile birlikte başarılı kontroller çok iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Prey Day: Survival APK dosyasını indirin ve bu sürükleyici zombi mücadelesinde yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Prey Day: Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Prey Day: Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri Prey Day: Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder