Rope Hero: Mafia City Wars ikon

Rope Hero: Mafia City Wars APK

v1.5.8

Rope Hero: Mafia City Wars Açıklama

Rope Hero: Mafia City Wars APK oyunu ile süper kahraman dünyasına adım atın.


Adaletsiz dünyaya karşı bir süper kahraman gerek. Rope Hero: Mafia City Wars oyunu ile bu kahramanla birlikte oynayın, şehirdeki suç çetelerine karşı mücadele ederek görevleri tamamlayın. Mafyalara karşı oynayacağınız bu oyunda şehirdeki bölgeleri ele geçiren çetelerin elinden bu bölgeleri almaya çalışacaksınız. Her bölgenin kendi gangster patronu var. Bu patronlarla mücadele etmek sizin göreviniz, bir kahraman olarak yer alacağınız oyunda üstün yeteneklerinizi kullanın ve onları yenin.


İlk oyununda milyonlarca oyun severin beğenisini kazanan Rope Hero serisi yeni bölgelerin ve kahraman kostümlerinin eklendiği ikinci oyunu Rope Hero: Mafia City Wars oyununda da oldukça iddialı. Kaliteli grafikleri ve başarılı oyun fiziği ile yine severek oynayacağınız bir Android oyun olmuş. Rope Hero: Mafia City Wars APK dosyasını hemen indirin ve kahraman olarak kötü adamlara karşı oynamaya başlayın.

Rope Hero: Mafia City Wars ekran görüntüleri Rope Hero: Mafia City Wars ekran görüntüleri Rope Hero: Mafia City Wars ekran görüntüleri Rope Hero: Mafia City Wars ekran görüntüleri Rope Hero: Mafia City Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.8

GeliştiriciNaxeex LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi20.04.2024 - 10:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme48

Dosya boyutu 0 KB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11640

GÜVENLİKİndireceğiniz Rope Hero: Mafia City Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.naxeex.ropehero.mafia.city.wars

APK imzası: 7ce5a973da0eda8bd97ba744d44c77d482da3840

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder