Craft Shooter FPS Battles ikon

Craft Shooter FPS Battles APK

v1.0.4

Craft Shooter FPS Battles Açıklama

Craft Shooter FPS Battles APK oyunu ile canavarların ve zanaatkarların savaşına katılın.


FPS tabanlı geliştirilen Craft Shooter FPS Battles temel olarak iki farklı grubun savaşına odaklanan bir Android oyun. Temel olarak oyunda iki taraf var: Canavarlar ve Zanaatkârlar. Bu taraflardan istediğinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz. Tercihinizi yapmadan önce canavarların ve zanaatkarların görevlerinin farklı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Canavar tarafı, zanaatkarların hepsini yok etmekle görevliyken, zanaatkarlar ise oyunda kendilerine verilen görevleri tamamlamak ve canavarlardan kaçmakla görevli.


Craft Shooter oyununda savaşmak için kullanabileceğiniz yüzlerce karakter bulunuyor. Keskin nişancılar, atıcılar, kılıç ustaları, suikastçı ya da okçu. Hangi karakteri seçerseniz seçin oyunda başarılı olmak için üstünüze düşen görevleri tamamlamak zorundasınız. Pikselleştirilmiş grafik modellemesine sahip olan bu oyun animasyon görselleri ve akıcı oyun yapısı sayesinde keyifli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Android aksiyon oyunları kategorisinde FPS tarzına sahip bir savaş oyunu arıyorsanız Craft Shooter FPS Battles tam size göre. Craft Shooter FPS Battles APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve tarafınızı seçerek savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Craft Shooter FPS Battles ekran görüntüleri Craft Shooter FPS Battles ekran görüntüleri Craft Shooter FPS Battles ekran görüntüleri Craft Shooter FPS Battles ekran görüntüleri Craft Shooter FPS Battles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciGames on Mar

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.06.2023 - 13:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 90.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11441

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft Shooter FPS Battles APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.htt.shooter.craft.tn

APK imzası: cd36f3bb9015efecac6b76d92fb1f683fa6794a1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder