Junkyard ikon

Junkyard APK

v0.5.3

Junkyard Açıklama

Junkyard, hurdacılık görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir Android oyun.


Eski arabaları hurdalıkta bekletmek iyi değil. Ağır iş makinalarını kullanarak arabaları toplayın ve imha edin. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz araçlar arasında büyük kamyonlar, forkliftler ve parçalama makinaları bulunuyor. Hepsinin işlevi farklı. Bazen forklift ile arabalardan kule yapacak bazen de parçalama makinesi kullanarak arabaları minik parçalara ayıracaksınız.


ZPLAY ekibi tarafından geliştirilen ve Android cihazlarla uyumlu olan bu oyun tamamen ücretsiz. Junkyard APK kurulum dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.5.3

GeliştiriciZPLAY Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2022 - 20:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme18

Dosya boyutu 62.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11020

GÜVENLİKİndireceğiniz Junkyard APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: play.roshka.junkyard

APK imzası: d1abdce5f652e2cd6653317b34177c05f2398d38

Junkyard nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Junkyard APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder