Junkyard ikon

Junkyard APK

v0.5.3

Junkyard, hurdacılık görevlerini yerine getireceğiniz eğlenceli bir Android oyun.


Eski arabaları hurdalıkta bekletmek iyi değil. Ağır iş makinalarını kullanarak arabaları toplayın ve imha edin. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz araçlar arasında büyük kamyonlar, forkliftler ve parçalama makinaları bulunuyor. Hepsinin işlevi farklı. Bazen forklift ile arabalardan kule yapacak bazen de parçalama makinesi kullanarak arabaları minik parçalara ayıracaksınız.


ZPLAY ekibi tarafından geliştirilen ve Android cihazlarla uyumlu olan bu oyun tamamen ücretsiz. Junkyard APK kurulum dosyasını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Junkyard nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Junkyard APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri Junkyard ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder