Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ikon

Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena APK

v1.51

Tanks A Lot oyunuyla gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacak, en iyi savaşçı olmak için mücadele edeceksiniz.

 

Kendi savaş tankınızı inşa ederek başladığınız oyunda katılacağınız savaşlar 3'e 3 gerçekleşiyor ve hepsi gerçek oyunculardan oluşuyor. Takım stratejisi ve tankın gücünün önemli olduğu bu savaşlarda sizi öne geçirecek birçok farklı kombinasyon var. Ancak hepsi de tankınızın yetenekleriyle sınırlı. Bu nedenle tankınızı sürekli geliştirerek farklı kombinasyon yeteneklerine hazır hale getirmeniz gerekiyor.

 

Oyun temel olarak 3'e 3 savaşlar üzerinden ilerlese de Arbede, Battle Royale ve Tank Topu isimli üç farklı oyun modu daha bulunuyor. Arbede modunda tanklarınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan kaynakları toplarken Battle Royale modunda son hayatta kalan tank savaşçısı olmak için savaşıyorsunuz. Tank Topu modu ise tanklarla futbol oynadığınız eğlenceli bir oyun kurgusuna sahip. Hangisini oynarsanız oynayın, Tanks A Lot oyunuyla tank savaşının keyfini çıkarıyorsunuz.

 

Tanks A Lot'ın grafikleri gayet başarılı ve akıcı oyun kurgusu iyi bir deneyim sunuyor. Ücretsiz Tanks A Lot APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı tank savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ekran görüntüleri Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ekran görüntüleri Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ekran görüntüleri Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ekran görüntüleri Tanks A Lot! - Realtime Multiplayer Battle Arena ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Komutanlar için yeni güç seviyeleri eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder