Mad Skills BMX 2 ikon

Mad Skills BMX 2 APK

v2.2.1

Akrobatik bisiklet yarışı heyecanı Mad Skills BMX 2 ile devam ediyor.


Gerçekçi fizik yapısıyla oldukça başarılı olan oyunda gerçek oyunculara karşı yüksek puan toplamak için yarışıyorsunuz. Mad Skills BMX 2'nin yarışları çeşitli engellere sahip parkurlarda gerçekleşiyor ve yarışı kazanmak için bu engellerden geçerken akrobasi yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Başlangıçta bisikletinizin akrobasi yeteneği biraz düşük geliyor, ancak yarışlardan kazanacağınız para puanlarla bisikletinizin yeteneklerini geliştirebilir veya daha yenisini satın alabilirsiniz.


Mad Skills BMX 2'de düzenlenen yarışmalar tamamen gerçek oyuncular arasında yapılıyor. Dünyanın her yerinden milyonlarca akrobasi meraklısıyla yapacağınız yarışlara katılmadan önce deneme modunda oyunu öğrenebilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Bu tür akrobasi yarışlarında oyun kontrolleri çok önemli, Mad Skills BMX 2 de hassas kontrolleri sayesinde hareketi kaçırmıyorsunuz.


Birinci serisiyle kullanıcıların çok beğendiği Mad Skills BMX 2'yi oynamak tamamen ücretsiz. Mad Skills BMX 2 APK kurulum dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mad Skills BMX 2 ekran görüntüleri Mad Skills BMX 2 ekran görüntüleri Mad Skills BMX 2 ekran görüntüleri Mad Skills BMX 2 ekran görüntüleri Mad Skills BMX 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mad Skills BMX 2 APK güncel sürümünde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder