Heroes of Dragon Age ikon

Heroes of Dragon Age APK

v5.4.4

Heroes of Dragon Age ile aksiyon dolu dragon savaşları sizleri bekliyor.


Bilgisayardaki Dragon Age oyununa benzer bir oyun yapısıyla karşımıza gelen oyun ejderha karakterlerinin kart destelerinin toplanmasıyla ilerliyor. Toplayacağınız karakterlerlerden savaşçı ekibi oluşturuyor ve stratejinizi belirleyerek savaşmaya başlıyorsunuz. Oyunun sevmediğimiz özelliği ise kendini tam olarak burada gösteriyor: Savaş sırasında ekibinizin hamlelelerini sadece izliyorsunuz, daha önce oluşturduğunuz stratejiye uygun olarak savaş kendi kendine ilerliyor ve strateji değiştirmenize izin verilmiyor.


Heroes of Dragon Age'ın grafik kalitesi oldukça akıcı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kart tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız oyun sizin için iyi bir alternatif olabilir. Electronic Arts stüdyosunun ücretsiz olarak sunduğu Heroes of Dragon Age APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Heroes of Dragon Age ekran görüntüleri Heroes of Dragon Age ekran görüntüleri Heroes of Dragon Age ekran görüntüleri Heroes of Dragon Age ekran görüntüleri Heroes of Dragon Age ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Heroes of Dragon Age APK son sürüm ile;

Oyun motoru stabilite ve performans açısından optimize edilmiş,

PvE etkinlikleri güncellenmiş,

Yeni kahramanlar eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder