Söz - Online Multiplayer ikon

Söz - Online Multiplayer

v0.6

Türkiye'nin sevilen dizisi Söz bu sefer çok oyunculu oyunuyla karşımızda. Karakterinizi seçin ve gerçek oyunculara karşı savaşmanın tadını çıkarın.

 

Daha önce görev bazlı olan Söz kullanıcıların isteklerine uyarak çok oyunculu olarak kullanıma sunuldu. Karakterinizi seçerek başladığınız oyunda gerçek oyunculara karşı savaşacak ve savaş arenasında hayatta kalan tek oyuncu olmak için mücadele edeceksiniz. MOBA tabanlı savaş arenası içeren Söz Multiplayer oyununda harita üzerinde gizlenmiş silahları bulmanız gerekiyor. En iyi silahları bularak savaşı lider bitirmeniz mümkün. Ayrıca her savaş bölümü 3 dakikalık süreyle kısıtlı, bu nedenle süreye dikkat etmenizde fayda var.

 

Oyunun grafik yapısı genellikle aynı ancak harita biraz büyümüş gibi görünüyor. Türk kullanıcıların çok sevdiği Söz çok oyunculu olarak da yine popüler olmaya aday bir oyun. Söz - Online Multiplayer APK dosyasını indirerek Söz'ün gerçek zamanlı savaşındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Söz - Online Multiplayer ekran görüntüleri Söz - Online Multiplayer ekran görüntüleri Söz - Online Multiplayer ekran görüntüleri Söz - Online Multiplayer ekran görüntüleri Söz - Online Multiplayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.6

GeliştiriciOyunStudyosu Interaktif Teknolojiler

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi26.05.2018 - 16:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme542

Dosya boyutu 58.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8764

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder