Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ikon

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! APK

v1.0.700

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! Açıklama

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ile aksiyon dolu tank savaşları sizleri bekliyor.


Arcade tarzı grafikleri ve aksiyon dolu oyun kurgusuyla öne çıkan Tanks Brawl: Fun PvP Battles, tank savaşlarının gerçekleştiği başarılı bir Android oyunu. Her tankın kendine özel yeteneklerinin olduğu oyuna Tanks Brawl APK dosyasını indirip kurarak başlıyorsunuz. İlk başta kendi tankınızı seçerek ilerlediğiniz oyunda savaşta göstereceğiniz başarıya göre para ödülleri kazanıyorsunuz. Tabii ki kazanacağınız bu ödüllerle tankınızı geliştirmek zorundasınız. Aksi halde ileri seviyelerde güçlü tanklar karşınıza çıkacağı için işiniz oldukça zorlaşacaktır.


Tanks Brawl: Fun PvP Battles'ta birçok savaş haritası var. Zorlukları farklı olan haritalarda en önemli nokta, savaşacağınız noktayı iyi belirlemek. Bununla birlikte savaş taktiğinizi yönettiğiniz tankın yeteneklerine göre belirlemeniz oldukça önemli. Oyunun ilk bölümlerinde botlarla savaşıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde gerçek zamanlı savaşlar sizi bekliyor olacak.


Oyunun grafikleri ve kontrol yapısı oldukça başarılı bir şekilde modellenmiş. HD kalite grafikleri ile gayet akıcı bir oyun deneyimi sunan oyunu oynamak için Tanks Brawl: Fun PvP Battles APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.700

GeliştiriciTetrox Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi14.12.2019 - 11:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme122

Dosya boyutu 95.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10031

GÜVENLİKİndireceğiniz Tanks Brawl: Fun PvP Battles! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ugistudio.battletanks

APK imzası: c319767f2b821e2c7d87ff7b67de8e139f3b250f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder