Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ikon

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! APK

v1.0.700

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ile aksiyon dolu tank savaşları sizleri bekliyor.


Arcade tarzı grafikleri ve aksiyon dolu oyun kurgusuyla öne çıkan Tanks Brawl: Fun PvP Battles, tank savaşlarının gerçekleştiği başarılı bir Android oyunu. Her tankın kendine özel yeteneklerinin olduğu oyuna Tanks Brawl APK dosyasını indirip kurarak başlıyorsunuz. İlk başta kendi tankınızı seçerek ilerlediğiniz oyunda savaşta göstereceğiniz başarıya göre para ödülleri kazanıyorsunuz. Tabii ki kazanacağınız bu ödüllerle tankınızı geliştirmek zorundasınız. Aksi halde ileri seviyelerde güçlü tanklar karşınıza çıkacağı için işiniz oldukça zorlaşacaktır.


Tanks Brawl: Fun PvP Battles'ta birçok savaş haritası var. Zorlukları farklı olan haritalarda en önemli nokta, savaşacağınız noktayı iyi belirlemek. Bununla birlikte savaş taktiğinizi yönettiğiniz tankın yeteneklerine göre belirlemeniz oldukça önemli. Oyunun ilk bölümlerinde botlarla savaşıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde gerçek zamanlı savaşlar sizi bekliyor olacak.


Oyunun grafikleri ve kontrol yapısı oldukça başarılı bir şekilde modellenmiş. HD kalite grafikleri ile gayet akıcı bir oyun deneyimi sunan oyunu oynamak için Tanks Brawl: Fun PvP Battles APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri Tanks Brawl: Fun PvP Battles! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder