Zombie Age 2: Lone Survivor ikon

Zombie Age 2: Lone Survivor APK

v1.2.2

Zombie Age 2: Lone Survivor Açıklama

Kasaba sakinleri yürüyen ölü zombilere karşı Zombie Age 2 oyunuyla harekete geçiyor.

 

 

İnsanların yürüteceği zombi mücadelesinde en çok zombiyi öldürmeye ve en çok puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Birbirinden farklı hikayelere sahip olan 7 farklı oyun modu ve bu modlara uygun olarak toplamda 30'dan fazla silah türü bulunuyor. Oyun başında zombiler biraz güçsüz tabi ama ilerleyen bölümlerde, daha doğrusu siz zombileri öldürdükçe zombiler sinirleniyor ve oyun daha da zorlaşıyor.

 

Zombie Age 2'nin ilgi çekici özelliklerinden birisi 17 farklı oyun karakteri içermesi. İster tarzınıza uygun isterseniz de yetenekleri dikkate alarak savaşacağınız karakteri kendiniz seçebilirsiniz. Her karakterin farklı bir savaş stilinin olması kazandığınız puanları da etkiliyor. Yani, her karakterin attığı yumruk aynı puanda değil.

 

Karikatür tarzında geliştirilen yüksek çözünürlüklü grafik yapısı oyuna farklı bir hava katmış. Zombi oyunlarını seviyorsanız Zombie Age 2: Lone Survivor'ı da oyun listenize ekleyebilirsiniz.

Zombie Age 2: Lone Survivor ekran görüntüleri Zombie Age 2: Lone Survivor ekran görüntüleri Zombie Age 2: Lone Survivor ekran görüntüleri Zombie Age 2: Lone Survivor ekran görüntüleri Zombie Age 2: Lone Survivor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.2

GeliştiriciDIVMOB

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi15.01.2018 - 00:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme378

Dosya boyutu 27.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8137

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Age 2: Lone Survivor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.redantz.game.zombie

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder