Supreme Duelist Stickman ikon

Supreme Duelist Stickman APK

v3.2.4

Supreme Duelist Stickman Açıklama

Supreme Duelist Stickman APK, Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir stickman dövüş oyunudur.


Supreme Duelist Stickman oyunuyla komik ve çılgın bir dövüş macerası sizi bekliyor. Stickman karakterleriyle oynayacağınız bu oyunda ister gerçek oyunculara karşı isterseniz de tek başınıza eğlenceli dövüşlere katılacaksınız. Oyundaki amacınız gayet basit: Kontrol ettiğiniz karakterle birlikte rakibinizi dövmek. Basit kontrol takımı sayesinde karakterinizin dövüş hamlelerini kolayca gerçekleştirin, yumruk atın, tekme atın, sopa benzeri malzemeleri kullanın ve hatta yeri geldiğinde hızlı bir KO çekin. Amacınız rakibinizi yere sermek, bunu başarmak da size düşüyor.


Oyunda kullanılan grafik alt yapısı oldukça kaliteli. Bildiğiniz gibi RHG (Rock Hard Gladiators) tarzı stickman serisi Android oyunları oynaması keyifli ve basit oluyor. Supreme Duelist Stickman oyunu da bu çizgiyi koruyan bir oyun yapısına sahip. Başarılı oyun motoru sayesinde sıkılmadan ve zevkle oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Oyuna ait Supreme Duelist Stickman APK kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Supreme Duelist Stickman ekran görüntüleri Supreme Duelist Stickman ekran görüntüleri Supreme Duelist Stickman ekran görüntüleri Supreme Duelist Stickman ekran görüntüleri Supreme Duelist Stickman ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.2.4

GeliştiriciNeron's Brother

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi06.05.2023 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme37

Dosya boyutu 76.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11404

GÜVENLİKİndireceğiniz Supreme Duelist Stickman APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Neurononfire.SupremeDuelist

APK imzası: 93dc189394d3afda3b632d16478853ba79d7ee22

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder