The Catapult 2 ikon

The Catapult 2

v2.0.4

The Catapult 2, düşman ordusuna karşı mancınıkla birlikte kalenizi korumanız gereken başarılı bir aksiyon oyunudur.

 

İnternet üzerinden gerçek zamanlı olarak oynanan oyunun ana karakterleri çöp adamlardan oluşuyor. Yani aslında çöp adamların savaşına ortak oluyorsunuz. Catapult serisinin birinci oyununa ek olarak The Catapult 2 ile birçok yeni silah, savaş haritası ve mancınık modeli oyuna eklenmiş. Oyunun savaş kurgusu ve heyecanı ise gelişerek karşımıza geliyor. Her oyuncunun kendine ait koruması gereken bir kule var. Düşmanlar saldırdıkça kalenizi korumanız, güçlendirmeniz ve geliştirmeniz şart.

 

The Catapult 2'de düşmana zarar verecek birçok silah seçeneğiniz var. Okçu birlikleri, çeşitli büyüklükte mancınık topları ve düşmanı kitleyecek ağ fileleri bunlar arasında öne çıkıyor. Kalenizi savunmak için kule önüne gömebileceğiniz mayın seçenekleri, bariyerler ve daha birçok seçenek yine oyunda mevcut. Android kule savunma oyunları arasında kendine tarz yapısıyla öne çıkan The Catapult 2, yüksek akliteli grafikleri ve hassas kontrolleri ile oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyuna ait The Catapult 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.4

GeliştiriciBYV

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi20.05.2019 - 14:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 66.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9617

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder