The Catapult 2 ikon

The Catapult 2 APK

v3.0.3

The Catapult 2, düşman ordusuna karşı mancınıkla birlikte kalenizi korumanız gereken başarılı bir aksiyon oyunudur.


İnternet üzerinden gerçek zamanlı olarak oynanan oyunun ana karakterleri çöp adamlardan oluşuyor. Yani aslında çöp adamların savaşına ortak oluyorsunuz. Catapult serisinin birinci oyununa ek olarak The Catapult 2 ile birçok yeni silah, savaş haritası ve mancınık modeli oyuna eklenmiş. Oyunun savaş kurgusu ve heyecanı ise gelişerek karşımıza geliyor. Her oyuncunun kendine ait koruması gereken bir kule var. Düşmanlar saldırdıkça kalenizi korumanız, güçlendirmeniz ve geliştirmeniz şart.


The Catapult 2'de düşmana zarar verecek birçok silah seçeneğiniz var. Okçu birlikleri, çeşitli büyüklükte mancınık topları ve düşmanı kitleyecek ağ fileleri bunlar arasında öne çıkıyor. Kalenizi savunmak için kule önüne gömebileceğiniz mayın seçenekleri, bariyerler ve daha birçok seçenek yine oyunda mevcut. Android kule savunma oyunları arasında kendine tarz yapısıyla öne çıkan The Catapult 2, yüksek akliteli grafikleri ve hassas kontrolleri ile oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyuna ait The Catapult 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

The Catapult 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Catapult 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri The Catapult 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

The Catapult 2 APK güncellenen sürümünde;

90 yeni seviye eklenmiş,

9 yeni bonus eklenmiş,

Gizli haritaların olduğu bulmacalar eklenmiş,

Yeni görevler eklenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder