Sonic CD Classic ikon

Sonic CD Classic APK

v3.4.5

Sonic CD Classic Açıklama

Sonic CD Classic APK oyunu ile dünyayı kurtarmak için uzun bir maceraya başlayın.


Süper kahramanımız Sonic, sevgilisi Amy Rose'u ve dünyayı kurtarmak istiyor. Bu macerada onunla yol arkadaşı olun ve düşman engellerini geçmesi için birlikte savaşın. Hack and slash tabanlı geliştirilen Sonic CD Classic oyununda onlarca bölüm ve tamamlanması gereken birçok görev var. Size düşen ise Sonic'i kontrol ederek doğru zamanda doğru hamleyi yapmak.


Android oyun ekosisteminde özel bir yeri olan Sonic serisi Classic versiyonuyla önemli özellikleri oyuncuların beğenisine sunuyor. Oyunun temel özellikleri arasında zaman yolculuğu dikkat çekici. Zaman yolculuğunda oyundaki seviyelerin geçmiş, şimdiki ve gelecek sürümlerini yaşatan sahneler mevcut. Bu sayede oldukça sıradışı bir deneyim sunuluyor.


SEGA stüdyosunun geliştirdiği Sonic CD Classic oyunu tamamen ücretsiz oynanabilir. Klasik ama kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz. Sonic CD Classic APK dosyasını şimdi indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sonic CD Classic ekran görüntüleri Sonic CD Classic ekran görüntüleri Sonic CD Classic ekran görüntüleri Sonic CD Classic ekran görüntüleri Sonic CD Classic ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.4.5

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.10.2022 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 205 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11177

GÜVENLİKİndireceğiniz Sonic CD Classic APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sega.soniccd.classic

APK imzası: 2cb2cd9054302ba1c52a7b2b4391c04fa3022073

Sonic CD Classic nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sonic CD Classic APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder